زنگ متمرکز و نمادین مهر، ایثار و مقاومت در مدرسه راهنمایی شاهد دختران کردکوی بصدا در آمد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,161 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:05 ق.ظ، یکشنبه، 2 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کردکوی، زنگ متمرکز و نمادین  مهر، ایثار و مقاومت در مدرسه راهنمایی شاهد دختران کردکوی بصدا در آمد. شنبه ۱/۷/۹۱ ساعت ۹صبح همزمان با سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و مقاومت در مدرسه راهنمایی شاهد دختران کردکوی بصدا در آمد. این مراسم با حضور […]

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کردکوی، زنگ متمرکز و نمادین  مهر، ایثار و مقاومت در مدرسه راهنمایی شاهد دختران کردکوی بصدا در آمد.

شنبه 1/7/91 ساعت 9صبح همزمان با سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و مقاومت در مدرسه راهنمایی شاهد دختران کردکوی بصدا در آمد.

این مراسم با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار ،بهروزمازندرانی مدیر آموزش و پرورش،حاج آقا شریعتی امام جمعه موقت کردکوی و پدر شهید ،مهدی زاده جانباز هشت سال دفاع مقدس ،شهردار،رییس شورای اسلامی شهرستان ،شیرازی فرمانده نیروی انتظامی ،مدیران شهرستانی واستانی درجمع اولیا و دانش آموزان مدرسه راهنمایی شاهد دختران کردکوی برگزارشد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری مراسم باشکوه آموزشگاه گفت بازگشایی مدارس مقارن با هفته دفاع مقدس گردیده است و از رشادتها و جانبازیهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس تجلیل کرد.

ایشان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص جوانان گفت: جوانان باید  تهذیب ،ورزش ودرس را سرلوحه کارخود قرار دهند ودر این راه از هرکوششی فروگذارنکنند.

فرماندارشهرستان کردکوی درخصوص توهین فیلم ساز اسراییلی وآمریکایی به ساحت پیامبر اعظم اسلام (ص)گفت: وقتی کسی در مبارزه کم آورد روی  به توهین و ناسزا  وفرارمی آورد و این حرکات دشمنان اسلام نشانه ضعف  آنان می باشد که در مقابل اسلام و حربه های آن کم آورده اند و اکنون به ناسزا گویی ، توهین و فراردست زده اند.واین نوعی ترجیه دادن فرار برقراراست.

خانم هاجر مازندرانی مدیر آموزشگاه در این مراسم  به مهمانان و مدعوین خیر مقدم گفت.

در این مراسم  زنگ مهر ،ایثارومقاومت توسط حاج آقا شریعتی امام جمعه موقت شهرستان و پدر شهید همچنین فرماندار شهرستان کردکوی بصدا در آمد .

مهدیزاده جانباز و رزمنده هشت سال دفاع مقدس دراین مراسم  به خاطره گویی پرداخت ،دانش آموزان با خواندن پیام وزیر،سرود دسته جمعی ،مراسم گارد پرچم و حاملان قرآن واهداء گل و شیرینی این روز راگرامی داشتند.

ارسال نظر