زنگ مطالعه در هفته کتاب و کتابخوانی در مدارس کردکوی طنین انداز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,162 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:40 ق.ظ، دوشنبه، 27 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

زنگ مطالعه در هفته کتاب و کتابخوانی در دبستان دخترانه ابتدایی فرهنگیان شهرستان کردکوی بصدا در آمد.

333212333به گزارش خبرنگار رادکانا، زنگ متمرکز و شهرستانی مطالعه در هفته کتاب و کتابخوانی در دبستان دخترانه ابتدایی فرهنگیان کردکوی بصدا در آمد.

علی سلیمی خورشیدی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان کردکوی ضمن عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخانی گفت: توصیه بنده به دانش آموزان خوب و کوشا این است که در انتخاب کتاب معیارهای مختلفی داشته باشند و به چند امر مهم دقت نمایند.

سلیمی افزود: در وحله اول برای خرید کتاب باید به نام زیبا و با مسمای کتاب توجه کنیم سپس باید محتوای کتاب خوب و آموزنده باشد تا با خواندن آن مطالب جدیدی بیاموزیم، در مرحله سوم خوب است کتاب مصور باشد و تصاویر زیبا و جذاب داشته باشد تا از دیدن آن ضمن لذت بردن چیزهای خوبی بیاموزیم و در چهارمین مرحله باید کتاب ما به شکلی باشد که پس از مطالعه آن بتوانی آن را به دیگران هدیه بدهیم تا دیگران نیز مثل ما از آن بهره ببرند.

در این مراسم حسن عارف کارشناس فرهنگی آموزش و پرورش با طرح سوالاتی به دانش آموزان هدایایی به رسم یادبود اهداء کرد.

زنگ مطالعه توسط علی سلیمی خورشیدی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان کردکوی بصدا در آمد و دانش آموزان با خواندن دکلمه و مقالاتی هفته کتاب و کتابخوانی را گرامی داشتند.

این مراسم با حضور سلیمی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان کردکوی، حسن عارف کارشناس فرهنگی اداره آموزش و پرورش کردکوی، مازندرانی کارشناس حراست در جمع فرهنگیان و دانش آموزان دبستان دخترانه ابتدایی فرهنگیان برگزار شد.

ارسال نظر