زنگ مهر دبیرستان بنیاد ۱۵ خرداد کردکوی بصدا در آمد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,326 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:48 ق.ظ، یکشنبه، 2 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

حاج آقا شعبانی معاون پیشکیری وقوع جرم دادگستری استان گلستان:اگر جوان بازی نکند ممکن است بازی گوشی کند اگر ما باب سالم برای بازی جوانان باز نکنیم بچه ها به دنبال بازی گوشی می روند و این ممکن است برای آنان مخاطراتی را به دنبال داشته باشد که گاه جبران ناپذیر می باشد و یکی از راههای خوب برای جوانان همین ورزش کردن است که در سخنان مقام عظمای ولایت و رهبری نیز است.

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش،زنگ مهر دبیرستان بنیاد 15خرداد کردکوی  توسط حاج آقا شعبانی معاون پیشکیری وقوع جرم دادگستری استان گلستان بصدا در آمد.

شنبه 1/7/91 ساعت 30/10دقیقه صبح همزمان با سراسر کشور زنگ مهر دبیرستان بنیاد 15خرداد کردکوی  توسط حاج آقا شعبانی معاون پیشکیری جرایم قوه قضاییه استان گلستان بصدا در آمد.

این مراسم با حضور حاج آقا شعبانی معاون پیشکیری وقوع جرم دادگستری استان گلستان ،حیدر پور معاون فرماندار ،بهروزمازندرانی مدیر آموزش و پرورش،فیروزیان شهردار، بنی هاشم رییس شورای اسلامی شهرستان ، شیرازی فرمانده نیروی انتظامی ،مدیران شهرستانی واستانی درجمع اولیا و دانش آموزان دبیرستان بنیاد 15خرداد برگزارشد.

حاج آقا شعبانی پیشکیری وقوع جرم دادگستری استان گلستان :با اشاره به سخنان مقام عظمای ولایت و رهبری گفت: دانش آموزان باید به ورزش ،تهذیب و درس خواندن وعلم آموزی بپردازند واز این بستر آماده که با تلاش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اولیا مدارس ووالدین بوجود آمده نهایت استفاده را بکنند.

ایشان افزودند: اگر جوان بازی نکند ممکن است بازی گوشی کند اگر ما باب سالم برای بازی جوانان باز نکنیم بچه ها به دنبال بازی گوشی می روند و این ممکن است برای آنان مخاطراتی را به دنبال داشته باشد که گاه جبران ناپذیر می باشد و یکی از راههای خوب برای جوانان همین ورزش کردن است که در سخنان مقام عظمای ولایت و رهبری نیز است.

شعبانی اضافه کرد:باب دیگر برای جوانان تزکیه است که اگر تزکیه نباشد علم به خودی خود ارزشی ندارد و جوانان باید تهذیب نفس داشته باشند.وکانونهای همسلان ،بسیج ،مساجد ،کارکردهای اجتماعی که مدارس می توانند هدایت گر جوانان باشند بسیار مفید است.

همچنین شعبانی گفت: باید همه بستر ها آماده برای علم آموزی و درس آموختن فرزندان باشد .

ایشان با اشاره به مخاطراتی که جوانان را تهدید می کند افزود : موبایل ،اینترنت ،فضاهای دوستان می تواند هم کارکرد مثبت داشته باشد و هم کارکرد منفی و خوب است ما در این میان از کارکردهای مثبت آن در جهت استفاده صحیح از وقت بهره ببریم .

درپایان ایشان پیشنهاد داددر صورتی که مجتمع آموزشی علاقمند باشد من پیشنهاد می کنم با” تشکیل کانون علمی حقوق” نسبت به قانون پذیری و اشاعه آن در جامعه بکوشیم تا انشاالله جامعه مسئولیت پذیر و قانون مند داشته باشیم .

شعبانی اضافه کرد:اگر از دقایق عمرتان استفاده بهینه نکنید خدای نکرده باید وقت زیادی را برای ترمیم اشتباهات خود مصروف کنید.

داوود مصدق مدیر مجتمع آموزشی  در این مراسم به مدعوین و مهمانان خیرمقدم گفت

دراین مراسم زنگ مهر توسط حاج آقا شعبانی معاون پیشکیری جرایم قوه قضاییه استان گلستان بصدا در آمد.

ودر پایان  اولیا ،خانواده شهید رشید امامی ودانش آموزان کوشا و پرتلاش لوح تقدی و گل از دست مسئولین در یافت کردند.

ارسال نظر