زنگ نمادین استاندارد در هنرستان شهید چمران شهرستان کردکوی بصدا درآمد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 890 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:16 ب.ظ، شنبه، 20 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

زنگ نمادین استاندارد ساعت ۸ صبح امروز با حضور مسئولین آموزش و پرورش و رئیس اداره امور آزمایشگاهی اداره کل استاندارد در هنرستان شهید چمران شهرستان کردکوی بصدا در آمد.

yyyyyyyبه گزارش خبرنگار رادکانا، زنگ نمادین استاندارد ساعت 8 صبح امروز در هنرستان شهید چمران شهرستان کردکوی بصدا در آمد.

مهندس محمد امان بائی رئیس اداره امور آزمایشگاهی اداره کل استاندارد استان گلستان گفت: شعار جهانی امسال استاندارد با عنوان استاندارد و حقوق شهروندی نام گذاری شده است و ما باید با تلاش آحاد مردم در جهت کنترل فاکتورهای استاندارد ملی، رشد و اشاعه و توسعه آن بکوشیم تا جامعه ای سالم، توسعه یافته و کار آمد داشته باشیم و این میسر نمی شود مگر با رعایت استانداردهای ملی ایران و توجه داشتن در زمان خرید کالا به اینکه علامت استاندارد داشته باشد لذا علامت استاندارد نشانه مرغوبیت کالاست.

وی افزود: استاندارد ممکن است در هر کالا و هر کاری نقش داشته باشد و مکانهای آموزشی نیز از آن مستثنی نیست، از یک مدسه خوب تا مواد غذایی که به ما ارائه می شود همه باید فاکتور های استاندارد در آن رعایت شود و این باعث می شود تا ضریب اطمینان ما نسبت به سلامتی بالا رود.

ابتدای جلسه با قرائت کلام الله مجید و بصدا در آمدن زنگ استاندارد توسط مهندس محمد امان بائی رئیس اداره امور آزمایشگاهی اداره کل استاندارد شروع شد و سپس مدیر آموزشگاه مهندس رمضان کیا به مدعوین خیر مقدم گفت و در پایان مراسم نیز به تعدادی از دانش آموزانی که به سوالات سخنران جواب صحیح دادند جوایزی اهداء گردید.

درانتها مهندس محمد امان بائی رئیس اداره امور آزمایشگاهی اداره کل استاندارد و مهندس تجری کارشناس مکانیک اداره کل استاندارد با حضور در جمع فرهنگیان به سوالات آنها در خصوص استاندارد پاسخ گفتند. 

در این مراسم بهروز مازندرانی رئیس آموزش و پرورش کردکوی، مهندس محمد امان بائی رئیس اداره امور آزمایشگاهی اداره کل استاندارد، محمد حسین شاعری معاون پرورشی، مهندس تجری کارشناس مکانیک اداره کل استاندارد، فرهنگیان و دانش آموزان هنرستان فنی حرفه ای شهید چمران حضور داشتند.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.

http://golestanblog.ir/?p=9583

ارسال نظر