زنگ نمادین مهر، مقاومت و ایثار در مدارس کردکوی به صدا در آمد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 902 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:13 ب.ظ، دوشنبه، 1 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

زنگ نمادین مهر، مقاومت و ایثار در مدارس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی به صدا در آمد.

2223333111111به گزارش خبرنگار رادکانا، زنگ نمادین  مهر، مقاومت و ایثار در ساعت 45/7 دقیقه صبح امروز دوشنبه به صورت متمرکز در مدرسه راهنمایی شاهد دختران آموزش و پرورش شهرستان کردکوی به صدا در آمد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی ضمن عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت وهفته دفاع مقدس گفت: در مفاهیم ارزشی ما پایداری و ثبات نهفته است وهمین پایداری و ثبات بود که در دفاع مقدس باعث دفاع از خاک و کشور شد و حفظ و نگهداری این ارزشها از دقدقه های همیشگی جامعه ماست.

وی افزود: انتقال، حفظ و اشاعه این ارزشها نیاز و الزام جامعه ماست و ما باید تلاش کنیم خدای ناکرده این مفاهیم از سطح ملی خود به سطح منطقه ای و فردی تنزل پیدا نکند و صرفا به افراد خاص تعلق نداشته باشد بلکه عمومیت یابد وهمه به این ارزشها احترام بگذارند و در اجرای آن بکوشند و این یکی از کارهایی است که آموزش و پرورش باید به آن بپردازد.

الیاسی تأکید کرد: تبیین مفاهیم ارزشی به بهترین شکل باید در جامعه اشاعه یابد و بهترین مکان مدارس می باشند و بهترین افراد برای اشاعه آن معلمین عزیز هستند زیرا مسئولیت پذیری معلمان، انجام کار با اخلاق، قانع بودن، تعهد پذیری و داشتن تخصص، تلاش در جهت بالا بردن تقوی و دانش در این افراد وجود دارد که با این پتانسیل باید به ایجاد روح اعتماد به نفس و خود باوری در دانش آموزان پرداخته شود.

وی افزود: آنچه معلم باید به دانش آموزان بیاموزد روح خود باوری و اعتماد به نفس است و باید مراقب این امر نیز بود زیرا جهل، خود کم بینی، راحت طلبی، رسوخ اندیشه های بیگانه، خود بزرگ بینی، غرور و افت اعتماد به نفس و در نهایت مرعوب دشمن شدن نتیجه آن است  که باید مراقب این امر نیز باشیم.

خطیر، مسئول راویان فتح در این مراسم با یاد از شهدا و فضای جبهه ها گفت: من از شما می خواهم با حضور در مناطق هشت سال دفاع مقدس روح خود را پالایش دهید و با یاد ازعملیات محرم و شهدای رمضان و بیان خاطره تاکید بر نماز اول وقت و اینکه خواست شهدا نماز و حجاب است تاکید کردند.

در این مراسم فرماندار زنگ نمادین مهر و مدیر آموزشگاه  و همسر شهید زنگ مقاومت و ایثار را بصدا در آورد.

اجرای برنامه حاملان قرآن ،سرود جمهوری اسلامی ایران ، سرود دانش آموزی،خاطره گویی توسط خطیر مسول راویان فتح استان  …از دیگر برنامه های مراسم بوده است .

لازم بذکر است در این مراسم رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش، فیروزیان شهردار، حسینی رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران، خطیری رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز، خطیر مسئول راویان فتح استان ،روئسای ادارات ،شورای شهر ، مدیر اقامه نماز خانواده های شاهد ،خیرین مدرسه ساز،خانواده های شاهد  فرهنگی، فرهنگیان شهرستان کردکوی  و دانش آموزان حضور داشتند.

موعود313 می گوید:

هدیه ما شیعیان به امام زمان خوب حالا ما چه هدیه به امام زمانمون بدیم چجوریشو میگم بهتون
منتظرتونم یاعلی

ارسال نظر