زنگ نمادین هوای پاک در مدارس شهرستان کردکوی طنین انداز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 568 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:15 ق.ظ، شنبه، 5 بهمن، سال 1392 نظرات ۲ نظر

زنگ نمادین هوای پاک بمناسبت هفته هوای پاک با حضور مسئولین شهرستانی و مربیان و دانش آموزان در مدرسه مرحوم مسلمی کردکوی طنین انداز شد و این روز را گرامی داشتند.

Untitled-33321651666به گزارش خبرنگار رادکانا، قنبر تمسکنی رئیس اداره محیط زیست شهرستان کردکوی ضمن گرامیداشت این روز، گفت: امسال هفته محیط زیست با شعار انرژی پاک، مسئولیت اجتماعی، آسمان آبی به همه دستگاهها ابلاغ گردیده است و ما بعنوان یک شهروند مسئولیت پذیر در امر حفظ محیط زیست باید در تحقق این شعار بکوشیم.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کردکوی با اشاره به آمار و ارقام ارائه شده در خصوص تلاش در جهت داشتن محیط زیست زیبا و آسمانی آبی سخن گفت و دانش آموزان را در جهت حفظ و حراست از محیط زیست تشویق کرد.

در این مراسم زنگ نمادین توسط خانم معلم کارشناس بهداشت و یکی از دانش آموزان دبستان مرحوم مسلمی به صدا در آمد.

اجرای همخوانی شعر توسط حجه الله میرکاظمی مسئول کانون شهید باهنر، خواندن دکلمه، شعر، مقاله و سرود دسته جمعی و در انتها اهداء جوایز به نفرات برتر مسابقه نقاشی و روزنامه دیواری در خصوص محیط زیست از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در حاشیه این مراسم مسئولین از کارهای دانش آموزان که در قالب یک نمایشگاه ارائه شده بود دیدن کردند.

این مراسم با حضور قنبر تمسکنی رئیس اداره محیط زیست شهرستان کردکوی به همراه کارشناسانی از محیط زیست، محمدحسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش کردکوی، کریم معلم رئیس اداره سوادآموزی، مهندس دامغانی از اولیا و پیشکسوت جهادگر، خانم معلم کارشناس بهداشت، فرهنگیان و دانش آموزان دبستان مرحوم مسلمی کردکوی برگزار شد. 

ما می گوید:

این که زنه پس قنبر کجاست؟ قنبر اسم زنه؟

noor می گوید:

” در این مراسم زنگ نمادین توسط خانم معلم کارشناس بهداشت و یکی از دانش آموزان دبستان مرحوم مسلمی به صدا در آمد. ”

سلام جناب لطفا به متن خبر دقت کنید: زنگ توسط خانم معلم کارشناس بهداشت بصدا درآمد و جناب آقای قنبر تمسکنی رئیس اداره محیط زیست شهرستان کردکوی در این مراسم به سخنرانی پرداخت.

لطفا بیشتر دقت کنید.

ارسال نظر