زنگ نمادین تربیت بدنی در کردکوی بصدا درآمد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 657 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:45 ب.ظ، دوشنبه، 29 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

زنگ نمادین هفته تربیت بدنی همزمان با سراسر کشور در آموزشگاه خیری مرحوم مداحی به صدا درآمد.

Untitled-23111به گزارش خبرنگار رادکانا، زنگ نمادین هفته تربیت بدنی همزمان با سراسر کشور در آموزشگاه خیری مرحوم مداحی به صدا درآمد.

محمدحسین شاعری درجمع دانش آموزان و فرهنگیان با بیان فرمایش مقام معظم رهبری که توصیه به تحصیل، تهذیب و ورزش داشتند هفته تربیت بدنی را به دانش آموزان و فرهنگیان تبریک گفته و رشته های ورزشی که در پایه های مختلف مقطع ابتدایی برنامه ریزی شده است را اعلام داشتند.

از برنامه های اجرا شده در این برنامه نمادین می توان به اجرای ورزش صبحگاهی توسط دبیر تربیت بدنی فعال این مجتمع آقای مقدم راد، اهدای جوایز به دانش آموزان که به سوالات طرح شده در مراسم پاسخ دادند و افتتاح طرح های بنیادین ورزشی در مدارس ابتدایی که بصورت نمادین در مدرسه به اجرا درآمد اشاره کرد.

طرح های اجرایی در مدارس ابتدایی عبارتند از: دوم (طرح ژیمناستیک)- سوم (طرح شنا)- چهارم(طرح طناب زنی)- پنجم (طرح تنیس روی میز)– ششم(طرح دومیدانی)- در مدرسه راهنمایی یا دوره اول متوسطه( پایه هفتم) طرح بسکتبال به اجرا درمی آید.

این مراسم با حضور محمدحسین شاعری معاون پرورشی و تربیت بدنی و عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی وعلی اصغر کیانی مدیر مجتمع شهیدکیانی و همکاران مجتمع برگزار شد.

نبات می گوید:

تو کردکوی فقط زنگ میزنن؟
کار دیگه ندارن؟

ارسال نظر