زنگ نیکوکاری در کردکوی طنین انداز شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 341 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:08 ب.ظ، چهارشنبه، 12 اسفند، سال 1394 نظرات بدون نظر

جشن نیکوکاری ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور به صورت متمرکز در دبستان غیردولتی امین کردکوی برگزار شد.

Pictureبه گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، جشن نیکوکاری ساعت 9 صبح امروز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور به صورت متمرکز در دبستان غیردولتی امین کردکوی برگزار شد.

جشن نیکوکاری در فرهنگ ما نهادینه شده است

گرجی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی در این مراسم گفت: جشن نیکوکاری در فرهنگ ما نهادینه شده است و نیکی کردن به دیگران و احترام به بزرگتر جزو توصیه های دینی ماست و ما باید در مدرسه به مدیر، معاونین و معلمین و درخانه به والدین خود احترام بگذاریم و نیکی کنیم.

نیکوکاری مختص به یک روز و یا یک هفته خاص نیست/تمامی روزها روز نیکوکاری و همه زمانها به نیکوکاری اختصاص دارد 

معتمد معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی نیز با اشاره به سحنان ائمه معصومین (ع) خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: نیکوکاری مختص به یک روز و یا یک هفته خاص نیست تمامی روزها روز نیکوکاری و همه زمانها به نیکوکاری اختصاص دارد ولی بخاطر اینکه این موضوع از یاد ما نرود یک روز را به این نام نام گذاری نموده اند.

وی افزود : ما باید در این روز نسبت به دیگران سخاوت به خرج دهیم و دست نیازمندان را بگیریم تا آنان نیز تجربه زندگی شاد، آرام و آسوده را داشته باشند و این فرصت خوبی برای کمک به همنوعان می باشد.

دانش آموزان با قرائت قرآن، اجرای سرود جمهوری اسلامی، خواندن شعر، دکلمه خوانی، برگزاری مسابقات فرهنگی و اهداء جوایز روز شادی را تجربه کردند.

به صدا در آمدن زنگ نیکوکاری و اهدای هدایای دانش آموزان به صندوق مخصوص جشن نیکوکاری و پذیرایی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

این مراسم با حضور گرجی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کردکوی، معتمد معاون پشتیبانی آموزش پرورش، الوند مسئول فرهنگی کمیته امداد، فرهنگیان، اولیاء و دانش آموزان دبستان غیردولتی امین کردکوی همراه بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر