زنگ پیوند اولیا و مربیان در کردکوی نواخته شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 776 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:55 ب.ظ، یکشنبه، 28 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

بخشدار مرکزی کردکوی: متاسفانه در برخی از خانواده ها فرهنگی به چشم می خورد که موجب کم رنگ شدن حضور اولیا در مدارس می شود و این هنجارها باید شکسته شود و با جایگزین کردن فرهنگ مشارکت عمومی و اقبال به مدارس در جهت رفع مشکلات اقدام نماییم تا خانه و مدرسه ای آباد داشته باشیم.

Untitled-1143psdبه گزارش خبرنگار رادکانا، زنگ پیوند اولیا و مربیان ساعت 8 صبح امروز یکشنبه توسط فرزند شهید امانی در سالن آمفی تئاتر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کردکوی به صدا در آمد.

سید احمد حسینی بخشدار مرکزی شهرستان کردکوی، انجمن اولیا و مربیان را بهترین راه در جهت حل معضلات و رسیدگی به مشکلات مدارس و پیشگیر ی  از مباحث و مشکلات اجتماعی دانست و عنوان کرد: باید بگویم همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

وی افزود: متاسفانه در برخی از خانواده ها فرهنگی به چشم می خورد که موجب کم رنگ شدن حضور اولیا در مدارس می شود و این هنجارها باید شکسته شود و با جایگزین کردن فرهنگ مشارکت عمومی و اقبال به مدارس در جهت رفع مشکلات اقدام نماییم تا خانه و مدرسه ای آباد داشته باشیم.

بخشدار مرکزی کردکوی اظهار داشت: با یاد از حوادث بزرگ تاریخ اسلام نقش روزی طیب و طاهر، تاثیر همسالان در نوع رفتار جوانان و نوجوانان، تاثیر محیط اجتماعی و استفاده صحیح از پیشرفت های تکنولوژی در روند اجتماعی شدن دانش آموزان اشاره کرد و نقش اولیا را در این زمینه کلیدی دانست.

حشمتی مدیر مدرسه شهید فهمیده با ارائه گزارش فعالیتهای آموزشگاه های شهید فهمیده و شهید هاشمی نژاد به مهمانان و مدعوین خیر مقدم گفت.

زنگ نمادین  شهرستانی هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان کردکوی توسط فرزند شهید محمد حسن امانی بصدا در آمد و قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش، سرود دانش آموزی، تلاوت قران و سرود جمهوری اسلامی و اهداء لوح تقدیر کشوری به اعضاء انجمن اولیا و مربیان مدرسه شهید هاشمی نژاد، اهداء لوح تقدیر به خانواده شهید محمدعلی کیا، پدر شهید علی اکبر کیا ء و پدر مدیر آموزشگاه شهید هاشمی نژاد و فرزند شهید امانی و خیرین  و اعضاء فعال انجمن آموزشگاههای شهید فهمیده و شهید هاشمی نژاد از دیگر برنامه های این مراسم بوده است.

سیداحمد حسینی بخشدار مرکزی شهرستان کردکوی، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش، شاعری معاون پرورشی، خطیری  رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خانواده شهدا، فرهنگیان و اولیاء مدارس در این مراسم حضور داشتند.

لازم بذکر است بیش از 90 آموزشگاه شهرستان کردکوی، بیش از 700 نماینده انجمن اولیا و مربیان خود را در مدارس شهرستان انتخاب کردند.

ارسال نظر