زیرسازی استقرار اسکان موقت ۳ روستای زلزله زده کرمانشاه انجام شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 114 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:38 ب.ظ، دوشنبه، 13 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان گفت: در طول مدت استقرار تیم امداد رسانی سپاه نینوا پیگیر دریافت و توزیع کمک های مردمی و مایحتاج اولیه زلزله زدگان بوده ایم و تا زمانی که اسکان موقت این عزیزان را فراهم نکنیم در کنار آنها خواهیم بود و امیدواریم هر چه سریعتر موضوع اسکان موقت روستاهای باقیمانده را حل نماییم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سید موسی حسینی معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا در سرپل ذهاب گفت: از روز شنبه 4 آذر ماه با توجه به اینکه 8 روستای منطقه سر پل ذهاب را به استان گلستان واگذار کرده بودند مجددا و برای مرحله ی دوم در مناطق واگذار شده حاضر شدیم و از روستاهای تحت پوشش خود سرکشی و بازدید کردیم.

وی افزود: پس از سرکشی های انجام شده در مدرسه ای در روستای فرمایشه الله نظر مستقر شدیم که با هماهنگی های صورت گرفته با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(موسسه فاطر) نسبت به جانمایی و زیر سازی کانکس های اسکان موقت اقدام نموده که در این روستا یک گروه جهادی از استان به کارگیری شدند.

حسینی با اشاره به اینکه در این مدت توانسته ایم 3 روستا را جهت استقرار اسکان موقت زیر سازی کنیم تصریح کرد: در این مدت یک روستا به نام بانی هوان که تعداد 160 خانوار در آن سکونت دارند به استان ما واگذار گردید که بنه تدارکاتی مان در جوار این روستا استقرار یافته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا در پایان بیان داشت : در طول مدت استقرار تیم امداد رسانی سپاه نینوا پیگیر دریافت و توزیع کمک های مردمی و مایحتاج اولیه زلزله زدگان بوده ایم و تا زمانی که اسکان موقت این عزیزان را فرهام نکنیم در کنار آنها خواهیم بود./خبرگزاری بسیج

انتهای پیام /

ارسال نظر