زیرگذر میدان معلم گرگان در ۲۷ اسفندماه به بهره برداری می رسد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 606 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:11 ب.ظ، دوشنبه، 15 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

پروژه زیرگذر میدان معلم گرگان، ۲۷ اسفند ماه جاری به بهره‎برداری می‎رسد.

IMG_1458به گزارش رادکانا، دومین پروژه بزرگ شهرداری گرگان، اسفند ماه امسال به بهره‎برداری می‎رسد.بر اساس این گزارش میدان معلم، به عنوان یکی از ورودی‎های شهر گرگان از سمت شرق است که همه روزه شاهد ترافیک سنگین بوده است، اما شهرداری گرگان در یک اقدام جهادی و پس از افتتاح نخستین روگذر گرگان واقع در میدان گاز (ترمینال) دومین پروژه بزرگ شهری خود را، در روز چهارشنبه 27 اسفند ماه سال جاری، با حضور مسئولان استانی و کشوری به بهره‎برداری می‎رساند.

چندی پیش حسین ربیعی رئیس شورای شهر گرگان از افتتاح این پروژه در خرداد ماه سال آینده خبر داد اما امروز 13دی ماه، مجموعه اجرایی پروژه زیرگذر میدان معلم گرگان با نصب بنرهای مختلف در سطح شهر از افتتاح زودهنگام این پروژه در اسفند ماه سال جاری خبر دادند.

گفته می‎شود پروژه زیرگذر میدان معلم با 80 میلیارد ریال اعتبار، به عنوان نخستین پروژه در بودجه سال جاری شهرداری گرگان، کار خود را آغاز کرده است.

* افتتاح نخستین پل روگذر گرگان در میدان ترمینال گرگان

نخستین پل روگذر گرگان در میدان ترمینال این شهرستان به همت مجموعه جدید شهرداری و در سال مدیریت جهادی در تاریخ 13 مراد سال جاری با حضور مسئولانی استانی و شهرستانی افتتاح شد.

شهردار گرگان در خصوص نخستین پل روگذر گرگان در میدان ترمینال این شهرستان گفت: این پروژه با هزینه بالغ بر 18 میلیارد تومان در کمتر از پنج ماه به پایان رسید و افتتاح شد.

حسین صادقلو اظهار کرد: این پل دارای دو دهنه با عرض 145 متر با سازه بتنی و با طول عرشه به میزان 300 متر با رمپ‎های طرفین هر کدام به طول 250 متر به پایان رسید.

وی خاطرنشان کرد: تلاش شبانه‎روزی تمام همکاران در شهرداری گرگان در کمتر از پنج ماه گذشته از آنجایی بیش از این قابل اهمیت و تبریک است که تمام عوامل درگیر در ساخت این پل به صورت شبانه‎روزی زندگی خود را درگیر این موضوع کرده‎اند.

صادقلو بیان کرد: هم‌زمان با روند اجرایی و عملیات عمرانی این پل، 110 مجموعه دیگر نیز در دستور کار مجموعه شهرداری گرگان قرار دارد که اتمام عملیات پل روگذر میدان شهید قندهاری در موعد مقرر و کمتر از 5 ماه در این شرایط بسیار پراهمیت و ارزشمند است.

وی اضافه کرد: این پروژه از اردیبهشت ماه سال 1390 کلید خورد و تا هشت بهمن‎ماه سال گذشته به پایان نرسید و اتمام آن بر عهده مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره چهارم گذاشته شد.

شهردار گرگان تصریح کرد: عملیات اجرایی مجدد این پل در تاریخ 18 فروردین ماه سال جاری آغاز و خوشبختانه امشب نیز به بهره‎برداری کامل رسید.

پروژه‎های شهری دیگر روزشمار نخواهد داشت

صادقلو با اشاره به اختصاص 140 میلیارد تومان از بودجه سال جاری شهرداری گرگان به موضوع زیرساخت و عملیات‎های عمرانی در گرگان عنوان داشت: در پروژه‎های بعدی شهرداری گرگان چیزی به نام تایمر زمان‎بندی وجود نخواهد داشت و برای هر پروژه تاریخ بهره‎برداری را مشخص خواهیم کرد./فارس

ارسال نظر