ساخت خانه برای دختر بیمار گلستانی/کلنگ آغاز ساخت با حضور معاون بنیاد مسکن کشور زده شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 122 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:57 ق.ظ، چهارشنبه، 5 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

به گزار سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ صبا که اهل روستای توران فارس رامیان است از بدو تولد با بیماری قلبی دست و پنچه نرم می‌کند و همواره از تنفس مصنوعی و کپسول اکسیژن استفاده میکند. بنیاد مسکن کشور با اطلاع از نیازمندی خانواده وی از طریق رسانه ها، امروز ساخت مسکن برای این خانواده را آغاز کرد. […]

به گزار سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ صبا که اهل روستای توران فارس رامیان است از بدو تولد با بیماری قلبی دست و پنچه نرم می‌کند و همواره از تنفس مصنوعی و کپسول اکسیژن استفاده میکند.

بنیاد مسکن کشور با اطلاع از نیازمندی خانواده وی از طریق رسانه ها، امروز ساخت مسکن برای این خانواده را آغاز کرد.


حق شناس معاون مسکن شهری بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور در حاشیه مراسم آغاز ساخت مسکن گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای تامین مسکن برای محرمان و خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی عملیات ساخت مسکن را در دستور کار قرار داده است.

در ادامه محمد تقی زمانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هم درخصوص هدف از ساخت خانه مسکونی برای خانواده صبا را کمک به بهبود زندگی این خانواده و رفع مشکل مسکن آنان بیان کرد و افزود: از طریق رسانه‌ها در جریان وضعیت خاص این کودک بیمار و خانواده اش قرار گرفتیم و ساخت یک واحد مسکونی ۴۵ متری را بر‌ای آنان آغاز کردیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر