ساخت فیلم آموزشی “قارنلی به مدرسه می رود” در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,293 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:03 ب.ظ، پنج شنبه، 21 شهریور، سال 1392 نظرات ۶ نظر

فیلم ” قارنلی به مدرسه می رود ” به کارگردانی ایمان جهانگیری و با حضور علیرضا گالش در حوزه مسائل تربیتی و تحصیلی دانش آموزان در شهرستان کردکوی در حال ساخت می باشد.

IMG_0035
ایمان جهانگیری کارگردان فیلم ” قارنلی به مدرسه می رود ” در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: این فیلم آموزشی در ده داستان مجزا ساخته می شود که هر کدام حدود 15 دقیقه می باشند.

وی در ادامه افزود: در این فیلم آموزشی به یک سری نکات تربیتی در حوزه دانش آموزان اول تا ششم ابتدایی به صورت طنز پرداخته می شود.

وی خاطرنشان کرد: علیرضا گالش در نقش قارنلی، میلاد گیلانی در نقش پدر قارنلی و خانم حوریه صابری در نقش مادر قارنلی بازیگران این فیلم هستند.

کارگردان فیلم ” قارنلی به مدرسه می رود ” ابراز داشت: حمید الوند، محمد زاهد، علی لیاقتی، بهرام منوچهری، بهمن احمدی سایر عوامل دست اندرکار فیلم ” قارنلی به مدرسه می رود ” هستند.

‎جهانگیری در خصوص داستان این فیلم گفت: قارنلی در این فیلم نقش یک دانش آموز تنبل را بازی می کند که با بروز یک سری اتفاقات در خانه با پدر و مادر و یک سری اتفاقات در مدرسه متوجه اشتباهات خود شده و سعی می کند تمامی مسائل تربیتی و تحصیلی را رعایت کند.

این فعال هنری کردکوی اضافه کرد: در این فیلم آموزشی  سعی شده به مسائل انظباطی، تربیتی و تحصیلی دانش آموزان پرداخته شود و سعی شده با ارائه این کار به رفتارهای مناسب و فرهنگ درست تربیتی و تحصیلی دانش آموزان سال اول تا ششم ابتدایی دامن بزنیم.

جهانگیری هدف از ساخت این فیلم آموزشی را در درجه اول مسائل تربیتی دانش آموزان و در درجه دوم مسائل تحصیلی آنان دانست.

کارگردان فیلم ” قارنلی به مدرسه می رود ” خاطر نشان کرد: کار ضبط این فیلم تا 10 روز طول می کشد. از روز جمعه شروع  به ضبط فیلم کردیم که تا 10 روز به ساخت آن به اتمام می رسود.

وی افزود: ان شاالله با صحبت هایی که با اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی شده مقرر شد این فیلم به تعداد زیادی تکثیر شود و همزمان با بازگشایی مدارس در اختیار مدارس ابتدایی شهرستان کردکوی قرار گیرد تا در بین دانش آموزان توزیع گردد.

کارگردان فیلم ” قارنلی به مدرسه می رود ” دیدن این فیلم را به بزرگترها توصیه کرد و گفت: به دلیل اینکه این فیلم همراه با طنز اجرا می شود بزرگترها می توانند آن را مشاهده کنند.

تصاویر قسمتی از ضبط فیلم در رستوران نارنجی کردکوی:

IMG_0010

IMG_0020

IMG_0021

IMG_0026

IMG_0028

IMG_0032

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7950

محمد می گوید:

تأسف به حال فرهنگ و هنر ما که تو این 8 سال خفقان فرهنگی اینا شدن هنرمند….

جوابیه می گوید:

باسلام خدمت همه دوستان و خدمت کاربر محترم آقا محمد .
دوست عزیز شما از آن دسته افرادی هستید که چون از خودتان کاری بر نمی آید همیشه منتقد هستید . توی بیشتر کارها آقای ایمان جهانگیری به عنوان کارگردان وآقایان علیرضا گالش و میلاد گیلانی و سرکار خانم صابری حضور دارند که اگر شما به خودتان زحمت بدهید و سابقه هنرمندی این دوستان را پیگیری کنید ، میبینید که تک تک این عزیزان سابقه هنری زیادی دارند . پس لازم نیست شما به حال فرهنگ این شهر تاسف بخورید عزیز من به زندگی خودت تاسف بخور نه به چیزهایی که به شما ربطی نداره . باتشکر از مدیر محترم رادکانا به خاطر درج چنین مطالبی در سایت .

رضا می گوید:

آقا محمد چرا شما تاسف بخوری عزیز دل برادر
اگر میتونی تو هم یک ساعت که هیچ یک دقیقه بورو کار فرهنگی بکن
بینم میتونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
خفقان را امسالی مثل شما تولید میکنند .

سعید بادلی می گوید:

خیلی عالیه اما بجای اقای گالش باید یک کودک را برای این کار می اوردند ؟

سامان ریاحی می گوید:

با تشکر از برنامه خوب میعاد شبانه ,برنامه خوبیه درسته کم کاستی داره ولی میتونه بهتر هم بشه , پس چه بهتره که ما انتقاد سازنده را به همرا ه پیشنهاد خوب را جایگزین انتقاد مخرب قرار دهیم. (سامان از اسلامشهر)

ارسال نظر