ساده زیستی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سوژه رسانه های خبری + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 732 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ق.ظ، دوشنبه، 19 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصویری از نعلین رهبر معظم انقلاب ساده‌ زیستی و زهد ایشان را به رخ شاهزادگان و حکام عربی خلیج فارس کشیده‌اند.

خامنه-ای-6 (1)به گزارش رادکانا، با اینکه مقام معظم رهبری می‌توانند از همه‌ی امکانات مادی بهره‌مند شوند، سطح زندگی خصوصی ایشان از سطح زندگی یک شهروند معمولی نیز پایین‌تر است.

معظم لَه علاوه بر این که از یک زندگی معمولی سطح پایین بهره می‌برند، دائماً به مسئولان سفارش می‌کنند: “مواظب زندگی خود باشید. اسراف نکنید.”

531521

به گزارش “الخبرپرس” لبنان، پس از انتشار تصویر نعلین آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای رهبر ایران در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک و تویتر کاربران زیادی با استقبال از زندگی متواضعانه و ساده رهبر ایران حاکمان عربی آرمیده در قصرهای خود را به استهزاء و تمسخر گرفتند.

در میان نظرات منتشر شده در صفحات اجتماعی یکی از کاربران گفته است: نعلین سیدعلی خامنه‌ای رهبر ایران از سر حکام خلیج فارس باارزش‌تر است.

یکی دیگر گفته است: اگر هبه عربستان سعودی را به ما بدهند ـ اشاره به کمک ۳ میلیارد دلاری عربستان به لبنان ـ قبول نمی‌کنیم و این نعلین در مقابل آن برای ما باارزش‌‌تر و ناب‌تر است.

یکی دیگر از کاربران صفحات اجتماعی با اشاره به جمع حاضر در عکس منتشر شده اظهار کرده است: 
چقدر عظمت دارند، آنها به دنیا حریص نیستند بلکه آخرت را در سادگی و ساده زیستی در این دنیا دیده‌اند.

513763 145

گفتنی است ‌حجت‌الاسلام علی‌اکبر رشاد رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی چندی پیش با بیان خاطره‌ای از دیدار با مقام معظم رهبری گفته بود: دلم می‌خواهد از نعلین پاره پاره و ترک خورده مقام معظم رهبری عکس بگیرم تا مظلومیت و ساده‌زیستی «سید علی» را به دیگران نشان دهم.

زندگی داخلی آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به قدری بی‌آلایش و قدیمی است که حتی عناصر ضدانقلاب نیز به آن اذعان کرده و گفته‌اند یک نقطه‌ی خاکستری حتی نه تاریک در زندگی اقتصادی ایشان و خاندانشان نمی‌شود پیدا کرد. / ابنا

محمد می گوید:

سلام و ادب
ای کاش مسئولین ما یاد بگیرن ساده زیستی رو
ولی کو گوش شنوا
هر کی میاد تو 6 ماه برا هفت نسلش پول جمع میکنه

ارسال نظر