سارقان میلیاردی در گلستان دستگیر شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 159 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:17 ق.ظ، سه شنبه، 9 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با اشاره به دستگیری سارقان میلیاردی در استان گلستان گفت: این سارقان وجه نقد سرقتی را به شمش‌های طلا تبدیل می‌کردند که توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از تسنیم، مجتبی مروتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 19 اردیبشهت سارقانی با بیهوش کردن صاحبخانه کارت وی را که حدود یک میلیارد و 200 هزار تومان موجودی داشت را به سرقت بردند.

وی تصریح کرد: پس از دریافت گزارش سرقت، تیمی در پلیس آگاهی تشکیل و تحقیقات لازم انجام شد و سپس 4 نفر شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان تاکید کرد: این افراد پول را در استان مجاور تبدیل به شمش طلا کرده بودند و طلاها حدود 7 کیلوگرم شده بود. این افراد به این سرقت اعتراف کردند و پرونده پس از تکمیل به دادگستری ارائه شد.

وی همچنین از دستگیری باند سرقتی که در اسفند ماه در گرگان دست به سرقت زده بودند خبر داد و افزود: این افراد در شهرستان گرگان 5 فقره سرقت دست زده بودند که با کسب اطلاعات پلیس آگاهی 2 تیم عملیاتی تشکیل شد.

مروتی اظهار کرد: این گروه با کار عملیاتی در استان البرز و در شهرستان کرج دستگیر شدند که این افراد در شهرستان‌های اطراف تهران خودرو سرقتی را به فروش می‌رساندند.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان تصریح کرد: با دستگیری 2 نفر از سارقان تاکنون به 45 فقره سرقت در استان‌های تهران، البرز،گیلان، اصفهان و گلستان اعتراف کرده‌اند. به دنبال پیدا کردن مالباختگان هستیم که پس از شناسایی سارقان پرونده تشکیل می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر