سارقان کابل برق و فلزات در سرکلاته خرابشهر به دام افتادند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,117 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:23 ق.ظ، سه شنبه، 14 آبان، سال 1392 نظرات یک نظر

در پی وقوع چند فقره سرقت کابل برق و تلفن، پل های آهنی، ظروف روی، ورق های فلزی در سطح روستای سرکلاته خرابشهر، عاملان ارتکاب جرم صبح روز دوشنبه توسط نیروی انتظامی شهرستان و عوامل شورای اسلامی سرکلاته به دام افتادند

237به گزارش رادکانا، این موضوع به یک ماه قبل بر می گردد که در پی سرقت های مختلف در سطح روستا، اهالی با مراجعه به دفتر شورای اسلامی خواستار پیگیری این موضوع شدند.

اعضاء و عوامل شورای اسلامی با پیگیر های فراوان و تلاشهای 20 روزه خود توانستند، مدارکی را از این سرقت ها جمع آوری نموده و در شب گذشته افراد مورد نظر را شناسایی و تحت نظر قرار دادند تا اینکه صبح امروز بعد از بارگیری اقلام مسروقه توسط سارقین و جهت خروج از سرکلاته، در مسیر چهار راه قدیم خودرو مورد نظر توسط عوامل شورای اسلامی متوقف گردید و جهت اقدامات قانونی به نیروی انتظامی شهرستان کردکوی تحویل داده شدند.

رئیس شورای اسلامی سرکلاته خرابشهر آقای جانعلی لیاقتی در این رابطه گفت: از اهالی محترم روستای شهید پرور سرکلاته تقدیر و تشکر دارم که در این زمینه، که حدود 20 روز به طول انجامید همکاری شایسته داشتند.

وی افزود: از اهالی محترم روستا و مخصوصاً جوانان خواستاریم هر گونه مشاهدات و حرکات مشکوک در این راستا را به نیروی انتظامی یا شورای اسلامی اطلاع دهند./سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر(تمیشه)

 

مصطفی می گوید:

دم شورا و نیروی انتظامی گرم خوب گرفتن. تشکر از همشون

ارسال نظر