سازماندهی مجدد اراذل اجاره ای برای حمایت از هاشمی و توهین به جلیلی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 891 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:25 ب.ظ، یکشنبه، 22 اردیبهشت، سال 1392 نظرات ۶ نظر

در این میان اصرار بر ادامه تجمع توسط حامیان هاشمی و خواندن سرود “یار دبستانی” نشان می داد آمدن هاشمی از همان آغاز توانسته ظرفیت خیابانی و احساسی کردن فضای انتخابات را راه اندازی کند

13920221181927154508904همانطور که پیش بینی می شد، حد فاصل ساعات 16 تا 18 شنبه 21 اردیبهشت بمب خبری انتخابات یازدهم ریاست جمهوری رقم خورد و سعید جلیلی، هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شدند.

در این میان حواشی جالب توجهی در اطراف وزارت کشور و خیابان فاطمی رخ داد که اهم آن را به روایت خبرنگار رجانیوز می خوانید:

* ساعت حدود 16.30 دقیقه بود که دکتر سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی با پراید دودی رنگ اش به وزارت کشور آمد؛ در این میان تعدادی از اراذل و اوباش اجاره ای که به تدریج برای استقبال از هاشمی رفسنجانی حول وزارت کشور تجمع کرده بودند، به توهین به جلیلی پرداختند اما وی بدون هیچ عکس العمل خاصی نسبت به آنها در جمع حامیان خود حلقه زد و وارد وزارت کشور شد.

* جمعیت اطراف وزارت کشور لحظه به لحظه زیاد می شد، در این میان نیروی انتظامی با کنترل جمعیت سعی داشت مانع ترافیک خیابانی شود و رفت و آمد خبرنگاران به داخل وزارت کشور را تسهیل کند؛ هر از چندگاهی نیز شایعه ای مبنی بر آمدن یکی از کاندیداها در میان جمعیت می پیچید که عکس العمل مثبت و منفی آنان را در پی داشت.

* ساعت نزدیک 6 بود که جمعیت اطراف وزارت کشور بیشتر می شد، چهره هایی که بعضا صورت خود را با ماسک و عینک آفتابی پوشانده بودند و منتظر بودند؛ انتظاری که چندان طول نکشید و با آمدن بنزهای دودی رنگ از انتهای خیابان پایان یافت و شعارهای “خاتمی زنده باد، هاشمی پاینده باد”، “صل علی محمد، ناجی ملت آمد”، “درود بر هاشمی” و “هاشمی هاشمی، حمایتت می کنیم” نشان داد همچنان اردوکشی های خیابانی قبل از انتخابات مشابه آنچه در سال 88 رخ داد، اصلی ترین پتانسیل جریان فتنه برای انتخابات پیش روست.

* در این میان اصرار بر ادامه تجمع توسط حامیان هاشمی و خواندن سرود “یار دبستانی” نشان می داد آمدن هاشمی از همان آغاز توانسته ظرفیت خیابانی و احساسی کردن فضای انتخابات را راه اندازی کند؛ این مساله زمانی بهتر نمایان بود که برخی از فعالان شناخته شده فتنه سال 88 نیز در اطراف وزارت کشور حضور داشتند و در طرف مقابل نیز شعارهای تندی بر علیه هاشمی سر داده می شد.

* لحظات ورود هاشمی به وزارت کشور بیش از هر چیز یادآور تجمعات خیابانی حامیان موسوی در فتنه 88 بود، احساسی کردن فضا، شعارهای تند و ممانعت از تردد ماشین ها در خیابان؛ یادآور روزهایی بود که میرحسین موسوی و مهدی کروبی با ادعای دروغ تقلب در انتخابات از هواداران خود خواستند تا به کف خیابان ها بیایند و امروز نیز اگرچه تعداد هواداران هاشمی بسیار کم بود؛ اما نشان داد تاکتیک فتنه گران برای تقابل با نظام تغییری نکرده و همچنان اردوکشی خیابانی؛ اصلی ترین اهرم فشار برای آنها قبل و بعد از انتخابات خواهد بود، موضوعی که به نظر می رسد نقش مستقیمی با آزادی فرزندان هاشمی از زندان دارد؛ آنچنان که در سال 88 نیز حمزه کرمی و مسعود باستانی نیز به نقش مهدی هاشمی در سازماندهی تجمعات و آشوب های خیابانی اعتراف کرده بودند.

منبع:598

پیر خرابات می گوید:

دیگر رادکانا را نخواهم خواند. بسیار بی ادبانه و سخیف مینویسد.ارکان انقلاب را نادیده میگیرد.و جوگیر تازه به دوران رسیده هاست.

javad می گوید:

واقعا متاسفم من این رسانه را خیلی با منطق و با سواد سیاسی می دانستم . این شخصیت که شما درباره ایشان صحبت می کنید مطمئن باشید با اجازه رهبری وارد میدان شده است . واقعا متاسفم برایتان.امیدوارم نظر کل مجموعه تان این نباشد.

ندا می گوید:

با این تفسیر که کردید؟هرکس طرف هاشمی باشه اراذل و اوباشه دیگه؟؟خیلی بده خیلی بده شما سخنان آقا رو گوش نمی دید؟ درمورد یک کاندیدا اینطوری مطلب میزنین؟ اگر ایشان استوانه نظام نبودن مگر امام (ره) در فرمایشات متعدد نگفتند هاشمی نبود نظام نبود؟مگر مقام معظم رهبری نگفتند هیچ کس برای من هاشمی نمی شود؟ اگر نظر رهبری به ایشان نبود ایشان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نبودند؟در نظر خود دراین سایت بیندیشید.

hesam می گوید:

چقدر بی تقوایید شما. اگر در همراهی با شما عده ای بیایند ارازل استیجاری نیستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسين می گوید:

دوست محترم ندا وقتی دوستان گرمابه و گلستان حضرت آقا وضعیت سن ایشان را برای پذیرفتن ریاست جمهوری وداشتن نظرات منفی و انتقادات اجتماعی… از ایشان ویا دلیل آورده اند که با امدن ایشان سلامت جسمی ایشان به خطر می افتد..را دلیل آورده اندد ویابا پیشینه ایشان نامه سرگشاده به رهبری درجریان فتنه ،سکوت در جریان فتنه ،جبهه گیری خانم ایشان با جریان فتنه که صدا و سیما آن را پخش کرده اند ومردم را به کف خیابان خواندند،غیره …طبیعی است که رهبر معظم انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب از همه دعوت بعمل می آورند ولی شنونده باید عاقلانه رفتار نماید . خوب طبیعی است دراین میان طرفدارانی از نوع آنچه در سایت انعکاس داده شده است نظراتی بدهند .باید مطلع باشید که ما بعنوان یک رسانه انعکاس خبر می دهیم ودر این بازار هاشمی هم جزو یکی از 680نماینده lی می باشد که شرکت کرده اند توسعه می کنم لطفا به سایت عصر ایران وقلم آقای شریعتمداری سردبیر روزنامه کیهان سری بزنید ویا حداقل تیتر خبر را ملاحظه نمایید.باتشکر

مهدی عارف خانی می گوید:

با سلام… دوستان ارجمند این دلیل بر این نیست که چون علی اکبرهاشمی سمتی در کشور دارن انسان با کرامتی هستن… میدونید بصیرت یعنی چی؟ یعنی همون شمری که سر از تن حسین ابن علی(ع) جدا کرد همان جانباز جنگ صفّین بود… در این سایت گفته نشده که هرکس طرفداره رفسنجانی هستش ارازل هست اما باید دید حامیان این شخص چه طور اشخاصی هستن و باید به اکثریت نگاه کرد… مگر همین هاشمی رفسنجانی نبود که به اتفاق سیدحسن خمینی و… دیداری با رهبر در سال88 داشتن و خواستار برگزاری دوباره انتخابات شدند این عمل یعنی چی ..یعنی نادیده گرفتن حرف حضرت آقا سخن بسیار اما برید مطالعه کنید بعد تصمیم بگیرید ممنونم

ارسال نظر