سال ۹۲ سال پیشرفت، تحرک و ورزیدگی ملت ایران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 537 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:18 ق.ظ، چهارشنبه، 21 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

دشمن هیچ گاه بیکار نبوده و سعی کرد دو کار عمده در برنامه هایش را همیشه ادامه دهد؛ اولا، مانع تراشی، تهدید و تضعیف و مشغول کردن مدیران به کارهای درجه دوم و حواس نخبگان را به کارهای غیراصلی معطوف نمودن و ثانیا، انکار کردن پیشرفت ها و دستاوردهای نظام و بزرگ جلوه دادن مشکلات از جمله اقدامات دشمن علیه ایران بود.

shora1به گزارش خبرنگار رادکانا، الیاسی فرماندار کردکوی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 92  ضمن تبریک سال جدید به همه مدیران مروری بر حوادث کشور در سال 91 پرداخت وافزود: دشمن هیچ گاه بیکار نبوده و سعی کرد دو کار عمده در برنامه هایش را همیشه ادامه دهد؛ اولا، مانع تراشی، تهدید و تضعیف و مشغول کردن مدیران به کارهای درجه دوم و حواس نخبگان را به کارهای غیراصلی معطوف نمودن و ثانیا، انکار کردن پیشرفت ها و دستاوردهای نظام و بزرگ جلوه دادن مشکلات از جمله اقدامات دشمن علیه ایران بود.
الیاسی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری آنچه ما را با همه موانع و مشکلات  به سمت جلو سوق خواهد داد توکل بر خدای بزرگ، اعتماد به استعدادهای درونی، عدم تکیه بر دشمنان خواهد بود.
الیاسی افزود: آنچه بنده به این فرموده رهبری اضافه می کنم ، تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری در ادامه این راه است و این نعمت بزرگی است که ما باید قدر آن را بدانیم و نگذاریم این نعمت ضایع شود. 

الیاسی در ادامه وضعیت شهرستان را در سال گذشته مثبت ارزیابی نمود و گفت : یکی از تأکیدات مهم ما، مردم داری و رسیدگی به امور معیشت مردم بوده است که تمامی دستگاه ها و مجموعه مدیران پای کار بودند و این جای تشکر و سپاس دارد.
وی یادآور شد: ما در جذب اعتبارات بانکی، بهسازی روستایی، مسکن شهری و روستایی، در حوزه اشتغال و… توانستیم کارهای خوبی انجام دهیم؛ همچنین در امور اجتماعی و فرهنگی در ایام مختلف سال و در بحث تسهیلات سفر درآغاز سال 92 نیز برنامه ها با موفقیت اجرا شد.
فرماندار کردکوی سال 92 را سال پیشرفت، تحرک و ورزیدگی ملت ایران دانست  و گفت: این به معنای کاهش دشمنی ها از سوی دشمنان نیست؛ بلکه ما باید با آمادگی و تحرک بیشتر در مقابله با فشارها، تحریم ها، کارشکنی ها و بعضاً بی تدبیری ها، هم در عرصه اقتصادی و هم در عرصه سیاسی با تبعیت از فرمایشات و فرامین مقام معظم رهبری امور را مدیریت نمایئم.
وی سپس  با اشاره به نامگذاری امسال به  نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: همه ما در ذهن خود مفاهیمی از حماسه داریم مانند حمایسه حسینی، حماسه انقلاب اسلامی، دفاع مقدس که هر کدام ویژگی خاصی دارند.

وی افزود: حماسه یک اتفاق معمولی نیست، بلکه در دل آن یک برنامه نهفته است؛ کاریست افتخار آفرین که یا از سر مهارت و ورزیدگی صورت می گیرد و یا از سر بی باکی، بنابراین در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و برای  ایجاد حماسه در انتخابات دو عامل مهم وجود دارد که باید برای رسیدن به آن تلاش نمائیم .  نخست : حضور گسترده مردم و سپس حضور آگاهانه آنان.

وی تصریح کرد: ما در حوزه فرمانداری و بخشداری تمهیدات لازم برای برپایی انتخاباتی پروشور را ایجاد نمودیم و در ادامه راه همه دستگاهها مکلفند در این مسیر یاری رسان باشند. در پایان از همه دستگاهها، همکار وهمیار وکمیته های ستاد تسهیلات سفر ازسوی فرماندار قدردانی شدند.

ارسال نظر