ساماندهی بازارچه ماهی فروشان کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 782 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:20 ق.ظ، یکشنبه، 6 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

مهندس رضا روشناسان معاون فنی و عمرانی شهرداری کردکوی در گفتگو با رادکانا از ساماندهی بازارچه ماهی فروشان شهرستان و افتتاح آن در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

DSC_0036به گزارش رادکانا، مهندس رضا روشناسان معاون فنی و عمرانی شهرداری کردکوی در گفتگو با رادکانا از ساماندهی بازارچه ماهی فروشان شهرستان و افتتاح آن در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

وی در ادامه افزود: بازارچه ماهی فروشان شهرستان کردکوی که مدتی به حال خود رها شده بود و به آن رسیدگی نمی شد با هدف ساماندهی ماهی فروشان دوره گرد و دست فروشان در محل خیابان ملت (کوچه بازار روز) در حال انجام می باشد.

IMG_0447

مهندس روشناسان اظهار داشت: نازک کاری، پارتیشن بندی، تأمین روشنایی، تکمیل سرامیک و نمای غرفه ها از عملیات اجرایی بر روی این بازارچه قدیمی شهرستان می باشد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کردکوی خاطرنشان کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر 10 میلیون تومان در ایام الله دهه فجر با حضور مسئولین افتتاح خواهد شد.

IMG_0420

وی در پایان ابراز داشت: از ماهی فروشان عزیز تقاضا می کنیم با مأموران اجرائیات و ساماندهی شهرداری کردکوی هماهنگ باشند و همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری به شهروندان ارائه کنیم.

ارسال نظر