ساماندهی و تلاش برای اشتغال جوانان زیرپوشش کمیته امداد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 419 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:08 ق.ظ، شنبه، 5 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: قول می‎دهم که از محل درآمد و کمک بنیادهای سرمایه‌گذاری بسیاری از خانواده‎های زیرپوشش کمیته امداد مشغول کار شوند.

13910421000624_PhotoAعیسی امامی در حاشیه برگزاری جشن رمضان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی و پس از بازدید نمایشگاهی که در حاشیه این جشن برپا شده است در گفت‎و‎گوی اختصاصی با خبرنگار فارس در گرگان در پاسخ به سوالی در خصوص حل مشکل اشتغال خانواده‎های نیازمند و زیرپوشش کمیته امداد اظهار داشت: ای کاش به عنوان یک حرکت پایلوت در استان رسالت همه مدیران در جذب نیروی کار این بود که تقدم برای خانواده‎های نیازمند در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: به هر حال فرزندی در یک خانواده متمکن و متوسط به بالا می‎تواند در کنار خانواده به یک سری امور درآمدزا مشغول باشد و یا از درآمد خود خانواده استفاده کند و به زندگی خود امیدوار باشد.

امامی افزود: اما در طرف دیگر اگر بتوانیم یک نفر در یک خانواده نیازمند که کمترین درآمد برای او بیشترین راه‎گشا است را به یک منبع درآمد وصل کنیم بار اصلی از روی دوش کمیته امداد امام خمینی(ره) و جامعه برداشته‎ایم.

نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به نظر من قدم موثر در این راه این است که تمامی دستگاه‎ها در کشور و به طور کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این موضوع را جوهره کار خودش قرار دهد.

وی افزود: از طرف دیگر ما هم با انسجام و وحدت نظر میان مسئولان و متولیان دستگاه‎های اجرایی و نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی باید در این خصوص یک هم‎اندیشی داشته باشیم و این مسیر پیش‎گرفته شود که این افراد به عنوان پیشروی جذب اشتغال قرار داده شود.

 

ساماندهی بیش از صدمیلیارد تومان سرمایه در گلستان
نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: من اعتقاد دارم افرادی که توانمند و مستعد سرمایه‎گذاری هستند در عرصه حاضر شوند و برای استفاده از نیروی کار و جذب نیروی متخصص سهم قابل توجهی را برای خانواده‎های نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد قائل شوند.

وی ادامه داد: بنده در سیستم کاری خودم طراحی را در خصوص توسعه بنیاد سرمایه‎گذاری شکل داده‎ام و تا به امروز صدها میلیارد سرمایه‎گذاری را ساماندهی کرده‎ایم.

امامی افزود: امشب نیز این قول را می‎دهم که از محل درآمد و کمک این بنیادهای سرمایه‎گذاری بسیاری از خانواده‎های زیرپوشش به خصوص افراد فعالی که در حال حاضر کارآفرینی را به کمک کمیته امداد راه‎اندازی کرده‎اند، مشغول کار شوند.

وی در پایان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تولید ثروت گفت: تولید ثروت یک موضوع قابل ستایش است و از طرفی این تولید ثروت موجب احیای ارزش‎هایی همانند تولید و گسترش فرهنگ صدقه، هبه، زکات مال و جنبه‎های دیگر می‎شود.

ارسال گزارش از کمیته امداد و تلاش برای اشتغال از نماینده مردم در مجلس

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، عیسی امامی در هنگام بازدید از غرفه‎های گوناگون ضمن استقبال از فعالیت‎های بسیار تاثیرگذار آنها در استان با اشتیاق فراوان به درد و دل‎های آنان توجه کرد و با گفت‎و‎گوی صمیمی زمینه ارتباط دو سویه بین آنها را فراهم کرد.

وی همچنین در پایان از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گلستان خواست تا با ارسال یک گزارش و آمار از افراد زیرپوشش کمیته امداد و به خصوص افراد مستعد و با توانمندی بالا برای برنامه‎ریزی مناسب و فراهم آوردن بستری مناسب برای اشتغال و حل مشکلات آنها اقدام‎های لازم انجام شود.

جشن بزرگ رمضان با تلاش کمیته امداد امام خمینی گلستان به مدت سه شب و هر شب با حضور 450 نفر از خیران و افراد متمکن و حامی ایتام در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

ارسال نظر