ساپورت، رواج عریانی گری در پوشش زنان بدحجاب
تعداد بازدید تعداد بازدید: 4,177 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:16 ب.ظ، سه شنبه، 8 مرداد، سال 1392 نظرات یک نظر

چند وقتی است که با فرا رسیدن فصل گرما نوعی عریان گری جدید در میان زنان و دختران بدحجاب رواج پیدا کرده و فصل جدیدی را بر بی‌حیایی، بی عفتی و نادیده گرفتن حدود الهی گشوده است.

saport002به گزارش رادکانا، بر این اساس تعدادی از خانم‌ها اقدام به پوشیدن جوراب بلند بدن نما بدون شلوار نموده‌اند، حتی در مواردی از جوراب‌های بلند رنگی یا توری و منقش استفاده می‌کنند و یا مانتو یا دامن بدون شلوار و حتی جوراب به نحوی که ساق پا عریان و در معرض دید و مشاهده است، استفاده می‌گردد.

حالا این شیوه پوشش که ابتدا توسط بخش‌های خاصی از جامعه لاابالی استفاده می‌شد، روز به روز در حال گسترش است،
رخدادی که اتفاقی نیست و با جست و جویی در اینترنت، مشاهده می‌کنید که این نوع از بد پوششی، به عنوان مد جدید به شکل گسترده‌ای در حال معرفی است و حتی فروش اینترنتی و… آن نیز به وفور تبلیغ می‌شود.
بنابراین به نظر می‌رسد به دنبال فصل جدید بی‌حجابی که همان عریان شدن پاها ست، باید منتظر ظهور دوباره پوشش دامن کوتاه که در دوران طاغوت نیز رواج داشت باشیم.

سرآغاز این عریانی جدید شلوارهای چسبان زنانه بود که پس از حساسیت زدایی به سرعت جوراب بلند مشکی  یا ساپورت جایگزین آن شد. همان طور که قبل از آن برای مانتو مدل سارا فن را مد کردند و وقتی دیدند حساسیتی برای آن وجود ندارد به سراغ مانتوهای آستین کوتاه به همراه ساق‌بند رفتند و در ادامه این به اصطلاح مدگرایی به سرعت ساق بندها برداشته شد و مانتو کوتاه آستین کوتاه و … نیز به این دست بد حجابی‌ها افزوده شده است.

این روزها هم خبر هایی از درگیری این زنان بد حجاب و حمله به خواهران متدینی که به آن‌ها تذکر لسانی داده‌اند هستیم و با کمال تأسف شاهد این بودیم که به راحتی از دست مأمورین آزاد می‌شوند و به ارزش‌های اسلامی دهان‌کجی می‌کنند.

saport00

از سروران روحانی البته به غیر از آن عزیزانی که وظیفه نهی از منکر را فراموش نکرده‌اند، نیز می‌خواهیم اگر یادشان آمد که به غیر از پرداختن به مسائل بی خطر و بی هزینه وظیفه دیگری هم دارند، در منابر به خطر این پدیده اشاره کنند، با تذکر به خانواده‌ها آنان را از این خطر که تهدیدشان می‌کند آگاه سازند.

در پایان از مسئولینی که در خواب زمستانی به سر برده‌اند می‌خواهیم، به این هنجار شکنی جدید که به صورت «سازمان‌یافته» در مدت کوتاهی رواج یافته، رسیدگی نموده و وظیفه شرعی و قانونی خود را به درستی انجام دهند؛ شاید پاسخی برای خدا، امام و شهدا داشته باشند.

در گزارش بعدی به ابعاد مخرب این پوشش در شهر گرگان مخصوصا خیابان شالیکوبی خواهیم پرداخت .

بابات می گوید:

آره خیلی خطرناکه، آدم نباید توی دنیا با دیدن 4 تا دختر خوشگل خودش رو خراب کنه، عوضش باید بره اون دنیا یک دونه حوری سالم باقی نذاره. برگرد برو تو دهاتی که بودی- عقده ای. این نون خوردن نداره.

ارسال نظر