سایت ثبت نام اعزام به عراق وابسته به منافقین میباشد + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 451 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:32 ق.ظ، سه شنبه، 27 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

با افزایش نیروهای مردمی برای حمایت از مردم شیعه و سنی عراق، برخی از سایت های وابسته به بیگانگان اطلاعات مردم را گرفته و در اختیار جاسوسان قرار می‌دهند.

thumb287-28683efc227b1958f131bcd5472f475cبه گزارش رادکانا، بیش از یک هفته از حملات نیروهای داعش به عراق می گذرد که عراق را با یک توطئه داخلی و خارجی به بحران کشیده است.

در این راستا خبرها حاکی از راه اندازی سایت‌هایی در این خصوص است که اطلاعات بسیجیان و افراد مشتاق به حضور در عراق را جمع‌آوری می‌کنند.

این سایت ها که از خارج از کشور پشتیبانی می‌شوند با دریافت اطلاعات مردم، این اطلاعات را در اختیار منافقین و جاسوسان در خارج از کشور قرار می‌دهند.

تصویر زیر پشتیبانی یکی از این سایت ها از آلمان را نشان می‌دهد که تا کنون حدود 5هزار نفر در آن ثبت نام کرده اند.

این در حالی است که یک مقام آگاه امنیتی با اشاره به شایعات پیرامون ثبت نام اینترنتی اعزام نیرو به عراق اظهار کرد: اینگونه اخبار توسط رسانه های بیگانه برای دخالت دادن جمهوری اسلامی در عراق مطرح می شود و کاملاً کذب می باشد.

این مقام آگاه امنیتی افزود: دولت و ملت عراق به پشتیبانی علمای شیعه و سنی و نیز بسیج مردمی قطعا توان مقابله با این گروهک تروریستی را داشته و به زودی شاهد نابودی این گروه توسط جوانان عراقی خواهیم بود.

در عراق هم برخی با ایجاد توطئه های داخلی و سوء استفاده از عکس های آیت الله سیستانی و مقتدی صدر سعی در جذب نیرو برای داعش دارند.

از سوی دیگر برخی از نیروهای عربستانی با لباس مبدل ارتش عراق به دنبال ورود به عراق هستند.

با توجه به این توطئه ها و سوء استفاده های این چنینی لازم است مردم نسبت به در اختیار قرار دادن اطلاعات خود به سایت های ناشناس دقت بیشتری به خرج بدهند. / دانا

ارسال نظر