سخنان رهبر معظم انقلاب حمایت قاطع از اقدام انقلابی مردم بندرگز و علی آباد کتول بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 171 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:14 ب.ظ، پنج شنبه، 28 بهمن، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص قهر مردم با فتنه گران ، نشان دهنده حمایت معظم له از اقدام انقلابی مردم بندرگز و علی آباد کتول می باشد .

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز گذشته در دیدار با مردم آذربایجان شرقی با اشاره به تعبیر مطرح‌شده در روزهای اخیر با عنوان «آشتی ملی» اشاره و و با بی‌معنی دانستن این تعبیر و انتقاد از پر و بال دادن به آن در روزنامه‌ها، گفتند: مگر مردم با هم قهر هستند که بخواهند آشتی کنند؟

ایشان با اشاره به اینکه قهری وجود ندارد، تصریح کردند :  البته مردم ما با کسانی که در سال 88 به روز عاشورای حسینی اهانت کردند و با قساوت و لودگی و بی‌حیایی، جوان بسیجی را در خیابان لخت کردند و کتک زدند، قهر هستند و با آنها آشتی هم نمی‌کنند.

معظم له  افزودند: البته کسانی که با اصل انقلاب مخالف بودند و می‌گفتند «انتخابات بهانه است و اصل نظام هدف ماست»، عده‌ای معدودند و در مقابل اقیانوس عظیم و پر طراوت ملت ایران، فقط یک قطره کوچک هستند.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: مردم ایران در جایی که پای اسلام، ایران، استقلال و ایستادگی مقابل دشمن در میان است، با همه وجود ایستاده و با یکدیگر متحد و مجتمع هستند، البته ممکن است در فلان قضیه سیاسی دو نفر با هم اختلاف‌نظر داشته باشند، اما این چیز مهم و مؤثری نیست و مسئله‌ای عادی و طبیعی به‌شمار می‌رود.

فرمایشات مقام معظم رهبری در واقع حمایت قاطعانه از رفتار انقلابی مردم بندرگز در مخالفت با سخنرانی شاگرد شیخ فتنه گر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن بندرگز و همچنین خروش انقلابی مردم علی آباد کتول در ممانعت از سخنرانی محکوم امنیتی و فعال مستقیم فتنه 88 در این شهر ولایی می باشد .

همچنین ضروری است نماینده ولی فقیه در استان گلستان و استاندار گلستان نیز با تبعیت از فرمایشات مقام عظمای ولایت ، بهانه جویی های اخیر اندک حامیان فتنه گران در استان گلستان را با با قاطعیت پاسخ دهند ودر آستانه انتخابات فضای استان را دو قطبی و سیاسی نکنند .

انتهای پیام /

ارسال نظر