سخنرانی مدیر شبکه بهداشت کردکوی در دبیرستان دخترانه شاهد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 982 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:56 ق.ظ، سه شنبه، 21 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

دکتر ساورعلیا رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی صبح امروز بمناسبت روز جهانی غذا در دبیرستان شاهد دخترانه متوسطه دوم به سخنرانی پرداخت.

36669000210-1به گزارش رادکانا، دکتر ساورعلیا رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی صبح امروز بمناسبت روز جهانی غذا در دبیرستان شاهد دخترانه متوسطه دوم به سخنرانی پرداخت.

دکتر ساورعلیا رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی گفت: همانطور که مستحضرید شعار امسال روز جهانی غذا از طرف سازمان جهانی بهداشت “ایمنی غذا از مزرعه تا سفره” نامگذاری و 24 مهر ماه به عنوان روزجهانی غذا اعلام شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی پیرامون غذای سالم و چگونگی تهیه آن و عدم استفاده از چربی زیاد و پیشگیری از استفاده غذاهای مناسب در جهت جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی توصیه های بهداشتی و درمانی را ارائه نمود.

دکتر ساورعلیا رئیس شبکه بهداشت و درمان کردکوی، سعداله بهرامی معاون پرورشی، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی و سلامت و دانش آموزان دبیرستان شاهد در این مراسم حضور داشتند.

سعداله بهرامی معاون پرورشی از تعامل سازنده و تاثیرگذار شبکه بهداشت و آموزش پرورش تقدیر و به مهمانان و مدعوین خیر مقدم گفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر