سخن بر محور اعتدال برانند و خلق را از خود نرانند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 394 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:59 ق.ظ، چهارشنبه، 27 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

خود برتر بینی و تکیه بر تحصیلات آکادمیک باعث می شود قاطبه مردم را دنباله روی خود دانسته و آنها را عاجز از درک مسائل مبتلابه مملکتی انگاریم یعنی همان پنداری که جناب سریع القلم از مردم و نظراتشان در حوزه مسائل مهم کشور دارد.

60391_170رادکانا: جناب ایشان اقشار زحمتکش و تاثیر گذار جامعه از قبیل قشر صبور راننده تاکسی و لبو فروش و غیره را فاقد تخصص در نظر دادن در مسائل هسته ای می دانند.

شاید مردم تخصص مطمع نظر شما را نداشته باشند اما شاخک های حساس سیاسی اجتماعی آنها بخوبی سره را از ناسره تشخیص می دهند.

اما آنهایی را که سریع القلم متخصص این دست مسایل می دانند چگونه در هماوردهای دیپلماتیکی میدان را به طرف مقابل با اکتفا به حداقل ها واگذار می کنند؟!  

به یاد این گفته مرحوم شریعتی می افتیم که “زیر هر قرارداد استعماری اصولا امضاء یک یا چند ………..قرار دارد”

البته این عرایض نافی جایگاه بسیار بسیار مؤثر تحصیلکرده گان و متخصصان در اداره دستگاههای عظیم مملکتی نیست بلکه مقصود سخن متوجه دولت مردانی است که مردم انقلابی ما را به شهروندان درجه یک و دو تقسیم بندی می کنند.

فکر می کنید آقای سریع القلم نمی داند همین پوپولیست ها!!! سکان اجرایی را با اعتماد به تخصص شان به آنها واگذار کردند، همین راننده تاکسی ها و لبو فروش هایی که مؤسسات معتبر نظر سنجی غرب مانند زاگبی و گالوپ و غیره آنها را دارای هوش بالای سیاسی می دانند.

از کادر اجرایی دولت تدبیر و امید انتظار بیشتر می رود سخن بر محور اعتدال برانند و خلق را از خود نرانند.

                                                                     

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی 


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

محمد رستمانی می گوید:

با سلام خدمت شما
بله … امروزه متاسفانه وجود فاصله طبقاتی اقتصادی موجب فاصله ی طبقاتی علمی هم شده است.
ای کاش این فاصله ها اسباب فاصله ی ادبی و فرهنگی نشود. این روزها به وفور شاهد فخر فروشی برخی افراد به ظاهر با سواد هستیم. بنده دیروز در کلاس درس بی احترامی 2 استاد (دکتر) 35 ساله به یک جانبازی 50ساله که دانشجوی کاشناسی بود شاهد بودم. اگر صبوری نمیکردم شاید اتفاقاتی … می افتاد. به امید روزی که همه ما به نتیجه برسیم در ابتدا نطفه ای گندیده حال حامل فضولات ودر اخر (پس از مرگ) لاشه ای متافن هستیم.

ارسال نظر