سربازان گمنام امام زمان زمینه‎ساز تشکیل حکومت جامع جهانی هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 701 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:08 ب.ظ، سه شنبه، 30 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

استاندار گلستان گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) زمینه‌ساز تشکیل حکومت جامع جهانی حضرت مهدی (عج) هستند.

13920720000678_PhotoA

 به گزارش رادکانا، حسن صادقلو پیش از ظهر امروز در آیین معارفه مدیرکل اطلاعات استان و در جمع اعضای شورای تأمین استان اظهار داشت: تعبیر امام (ره) از عرصه خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج) حقیقتا تمام کلام است و دارای عمق فراوانی است.

وی افزود: این تعبیر امام (ره) هم نافذ در تاریخ و هم به نوعی نافذ در آینده است.

وی ادامه داد: نافذ در تاریخ است زیرا هر حرکتی که آنها انجام می‎دهند ریشه در یک بنیانگذاری بزرگ تاریخی دارد و آن ریشه، غدیر است.

استاندار گلستان گفت: دقیقا خط تاریخی این خدمت جز بروز غدیر چیز دیگری نیست زیرا غدیر عصاره اسلام است از بعد اینکه عصاره اسلام حکومت جامع جهانی است.

صادقلو اظهار داشت: در عرصه غدیر شکل‎گیری حکومت در آینده همان تشکیل حکومت جامع جهانی حضرت مهدی (عج) خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: برای این عرصه و آن هم گمنام و بی‎نام حرکت کردن، فضای عجیب و عارفانه‎ای در خدمت ایجاد می‎کند.

استاندار گلستان با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) که می‎فرماید «خوبی پنهان دو اجر دارد یک اجر آشکار و یک اجر پنهان» افزود: با دقت در این حدیث در می‎یابیم که آن حضرت به عمق اسلام پی برده است زیرا وقتی اسلام می‎فرماید ذره‎ای کوشش فروگذار نمی‎شود از اینجاست.

صادقلو با بیان اینکه زمانی خدمت می‎کنیم و زمانی منت تصریح کرد: آنجا که منت در خدمت می‎کنیم نتایج آن خدمت ضایع می‎شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز که خدمت بی‎منت و پنهانی انجام می‎دهند اجر خود را از خداوند متعال دریافت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه نظارت در اسلام یک نگاه ویژه است، خاطرنشان کرد: این عرصه نگاه پیشگیرانه، علمی، متعادل و متعامل می‎خواهد که فضای مثبتی را در این حوزه ایجاد خواهد کرد.

استاندار گلستان در پایان از زحمات شایسته ابراهیمی مدیرکل سابق اطلاعات استان قدردانی و برای امیری مدیر کل جدید آرزوی توفیق و بهروزی کرد.

ارسال نظر