سربازی ایثارگر ، اعضای بدنش را اهدا کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 643 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:28 ب.ظ، چهارشنبه، 6 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

در تداوم مرام شهادت‌طلبی و ایثار فرزندان رشید این مرز و بوم سرباز دیگری از این دیار با اهدای اعضایش ایثاری دوباره کرد.

thumb294-e1e1fdb9e82a4da04e4aaf4165ff4f1e
به گزارش رادکانا، در حرکت ایثارگونه‌ای که عصر روز گذشته در اردبیل انجام شد، اعضای بدن سرباز 20 ساله از اردبیل که دچار مرگ مغزی شده بود به هموطنان نیازمند اهدا شد.

این سرباز که در هنگام بازگشت از پادگان و به هنگام مرخصی در یک سانحه رانندگی دچار حادثه شده و به کما رفته بود خانواده او بعد از چند روز صبر و تحمل زمانی که شنیدند فرزندشان دچار مرگ مغزی شده با روحیه ایثارگرانه اعضای بدن این سرباز را که مدافع اسلام و انقلاب بوده به هموطنان نیازمند اهدا کردند تا بار دیگر طراوت عمل ایثارگرانه در این استان بپیچد و همه از فرزندان برومند سبلان به نیکی یاد کنند.

اعضای حامد پورشهباز سرباز 20 ساله اردبیل در حالی به هموطنان چشم انتظار در پیوند اعضا و یافتن حیات جدید انجام شد که خانواده او در نهایت رضایتمندی خواسته و مطالبه فرزندشان را نیز همین حرکت ایثارگرانه توصیف کرده و یادآور شدند که حامد همیشه زمانی که صحنه ایثارگرانه یک فرد دچار مرگ مغزی را می‌دید، آرزو می‌کرد که خود او نیز اعضایش را اهدا کند.

به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی؛ اهدای عضو حامد پورشهباز بیست و هفتمین اهدای مرگ مغزی‌ها از استان اردبیل است که با اهدای اعضایشان به 140 نفر حیات جاودانه دادند.

ارسال نظر