سرباز فراری ایران را شکست داد/ خداحافظ کی روش دوست داشتنی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 568 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:03 ب.ظ، جمعه، 3 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا با عراق مصاف می دهد.

image162727به گزارش رادکانا، تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا با عراق مصاف می دهد. با گزارش زنده این بازی در کانبرا همراه باشید.

دقیقه ۲: روی پاس عمقی آندرانیک تیموریان به سردار آزمون، احمد ابراهیم توپ را با دست دفع کرد که این حرکت او یک کارت زرد برای مدافع عراق در پی داشت.

دقیقه ۸: یونس محمود پشت مدافعان صاحب توپ شد و از پشت محوطه جریمه ضربه اش را نواخت که شوت ضعیفش از کنار زمین به بیرون رفت.

دقیقه ۹:بعد از شوت آزمون که با دفع مدافع حریف همراه بود، شجاعی پشت محوطه جریمه با خطای مشکوک مدافع عراقی سرنگون شد که بنجامین ویلیامز اعتقادی به خطا نداشت تا این مساله اعتراض کی روش را در پی داشته باشد.
دقیقه ۱۴:پرتاب اوت آندارنیک با ضربه شجاعی که به قصد سانتر صورت گرفته بود، روی سقف دروازه عراق فرود آمد.

دقیقه 20: اشکان دژاگه و سردار آزمون یک کار تمرین شده را پشت محوطه جریمه عراق انجام دادند اما شوتی که دژاگه به سمت دروازه عراق شد راهی به دروازه نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه 24: ارسال وریا غفوری از سمت راست به خوبی روی سر سردار آزمون نشست تا این بازیکن 20 ساله یک بار دیگر برای ایران گلزنی کند.

دقیقه 26: عراقی‌ها بلافاصله بعد از باز شدن دروازه‌شان برای جبران به سمت دروازه ایران حمله کردند که حمله آنها خطرناک هم بود اما ضربه یونس محمود توسط حقیقی راهی کرنر شد.

دقیقه 27: اشکان دژاگه از سمت راست حرکت خوبی را انجام داد و پاس رو به بیرون او به احسان حاج‌صفی رسید اما شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافع عراق دور شد.

دقیقه 33: حملات ایران روی دروازه عراق بیشتر از سمت راست طراحی می‌شد. این بار هم اشکان دژاگه و سردار آزمون همکاری خوبی با هم داشتند که ضربه دژاگه از بالای دروازه عراق به بیرون رفت.

دقیقه 42: مهرداد پولادی پس از اینکه دروازه‌بان عراق توپ را جمع کرده بود با پا ضربه‌ای به او زد که باعث شد ویلیامز به مدافع تیم ملی کشورمان کارت زرد دوم را نشان دهد تا ایران 10 نفره کار را دنبال کند.

دقیقه ۴۹:ضربه ایستگاهی عبدالامیر را علیرضا حقیقی با واکنشی دیدنی دفع و به کرنر فرستاد.

دقیقه 52: وظیفه علیرضا حقیقی در نیمه دوم سنگین‌تر شده بود. این دروازه‌بان این بار سانتر عراقی‌ها را با شیرجه‌ای فوق‌العاده مهار کرد تا به هم‌تیمی‌هایش روحیه بدهد. در ادامه نیز اشکان دژاگه حرکت خوبی را در زمین عراق داشت اما بعد از ورود به محوطه جریمه توپ را از دست داد.

دقیقه 56: سانتر خطرناک عراقی‌ها از سمت راست خط دفاعی ایران باعث شد دروازه علیرضا حقیقی توسط احمد یاسین باز شود.

دقیقه 63: پس از تعویض ابتدای نیمه دوم که وحید امیری جای مسعود شجاعی را در زمین گرفت، با مصدوم شدن سردار آزمون سرمربی تیم ملی کشورمان یک تعویض اجباری انجام داد و علیرضا جهانبخش را به زمین فرستاد.

دقیقه ۷۱:ششمین ضربه کرنر عراقی ها هم بعد از دفع توسط مدافعین ایران در پشت محوطه جریمه به حمله وران عراق رسید اما خطر جدی روی دروازه حقیقی ایجاد نکرد.
دقیقه ۷۷:روی ایستگاهی اشکان دژآگه، ضربه سر جهانبخش با اختلاف از.بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80: بازی پس از گل عراق با افت شدیدی روبرو شد و هیچکدام از دو تیم نتوانستند موقعیتی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند.

دقیقه 83: رضا قوچان‌نژاد پس از ضعف ایران در خط حمله جایگزین اشکان دژاگه شد.

دقیقه ۸۶:ایران بعد از دقایق زیادی که زیر فشار حریف بود روی همکاری جهانبخش و قوچان نژاد صاحب فرصت شد که ضربه قوچان نژاد با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۹:روی خطایی که مدافع عراقی بر روی جهانبخش مرتکب شد، نکونام ضربه ایستگاهی را با پاسی کوتاه برای پورعلی گنجی مهیا کرد اما ضربه مدافع ایران به بیرون رفت.

دقیقه 92: تیم ملی از سمت چپ محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شد که بازیکنان ایران نتوانستند از این موقعیت استفاده‌ای کنند.

دقیقه 93: ضرغام اسماعیل از سمت راست پاس خوبی را مقابل دروازه ایران ارسال کرد. توپ پس از برخورد به حقیقی به یونس محمود رسید تا این بازیکن با ضربه سر دروازه ایران را باز کند.

دقیقه 103: آندرانیک تیموریان ارسال بسیار خوبی از روی نقطه کرنر داشت تا مرتضی پورعلی‌گنجی با یک پرش بلند دروازه عراق را باز کند.

دقیقه 116: مرتضی پورعلی‌گنجی با خطایی که روی بازیکن عراق انجام داد این تیم را صاحب یک ضربه پنالتی کرد. ضرغام اسماعیل پشت ضربه پنالتی ایستاد که موفق شد این موقعیت را برای عراق تبدیل به گل کند.

دقیقه 119: ضربه کرنر برای ایران و جلو کشیدن علیرضا حقیقی عراقی‌ها را تحت فشار قرار داد. ضربه سر اول از جواد نکونام برگشت داده شد و سپس جلال حسینی توپ را به زیر طاق دروازه عراق زد و در برگشت رضا قوچان‌نژاد گل تساوی را برای ایران به ثمر رساند.

انتهای پیام/

ارسال نظر