سردارنقدی: در دفاع از انقلاب اسلامی خون شیعه و سنی با هم آمیخته شده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 451 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:27 ب.ظ، شنبه، 28 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در دفاع از انقلاب اسلامی ایران خون شیعه و سنی با هم آمیخته شده و ما با هم در برابر دشمنان اسلام ایستادگی کرده و شهید داده ایم.

thumb271-48dc08249d9a14ad211839c12853338aبه گزارش رادکانا، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش بزرگ مردمی هفته وحدت در گنبد اظهار داشت:  قرآن بر وحدت کلیه مسلمانان و اهل کتاب با تکیه بر اشتراک نظرها تاکید کرده است .

وی در ادامه با اشاره به این نکته که اشتراک نظرها بین شیعه و سنی بسیار زیاد است،  افزود: زور گویان و جباران زمان می خواهند با تکیه بر اختلاف نظر ها مابین جهان اسلام رخنه کرده و فتنه انگیزی نمایند.

وی ادامه داد : اختلاف نظر فقط در بین شیعه و سنی نیست و شیعیان نیز با هم اختلاف نظر دارند و این طبیعت انسان است.

سردار نقدی در ادامه تصریح کرد: مردم ما و مسلمانان جهان باید بر پیام رسول اکرم(ص) که همان وحدت است تکیه نمایند و با وحدت خود به مقابله با دشمنان اسلام بروند.

وی درادامه افزود : امروز ابر قدرت های ظالم از مسلمین شکست خورده اند وتنها امید شان تفرقه است ، آنها کشتار شیعیان را به اهل سنت نسبت می دهند و شبکه هایی که تحت نظر آمریکا فعالیت می کنند و به اهل سنت اهانت می کنند را به شیعیان نسبت می دهند .

سردار نقدی در ادامه با تاکید بر این که جنایات و کشتار هایی که در سوریه  انجام می شود به دور از انسانیت است ، خاطر نشان کرد : دشمن می خواهد با نشان دادن چهره ای خشن  و زشت از اسلام موج بیداری اسلامی و اسلامگرایی را متوقف کنند .

وی در ادامه با اشاره به این نکته که شبکه های ماهواره ای که به نام شیعیان تشکیل شده با توهین به اهل سنت به دنبال اختلاف افکنی بین مسلمین هستند ، تاکید کرد : جان و مال مسلمانان چه شیعه ، سنی و کسی که شهادتین را به زبان می آورد باید در امان باشد ، دشمن بداند که ما با اتحاد خود با آرامش درکنار هم زندگی خواهیم کرد .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه گفت : دشمنان بداند اگر صد ها بمب دیگر زیر پای زائرین مسلمان منفجر شود ما باور نخواهیم کرد که کار اهل سنت است و اگر صدها شبکه ماهواره ای دیگر تشکیل دهند و به اسم شیعه به برادران اهل سنت توهین کند اهل سنت باور نمی کند که این صدای شیعیان است .

وی در پایان خاطر نشان کرد : در دفاع از انقلاب اسلامی ایران خون شیعه و سنی با هم آمیخته شده و ما با هم در برابر دشمنان اسلام ایستادگی کرده و شهید داده ایم.

ابراهیم نورمحمدی می گوید:

خدا قوت بر مالک اشتر زمان
انصافا بعد دیدار های اخیر با سردار تازه به عمق تفکر جهادی و انقلابی ایشان پی بردم

ارسال نظر