سردار آزمون در لیست جدید کی روش
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,028 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:24 ب.ظ، سه شنبه، 12 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

کارلوس کی روش که به دقت عملکرد تک تک بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ‌های اروپایی را زیرنظر گرفته، پس از مشاهده بازی آزمون در ترکیب روبین کازان از گل این بازیکن جوان به وجد آمده و قصد دارد سردار آزمون را به اردوی تیم ملی دعوت کند.

thumb288-8b35df68f18242bb2b3c7471873d6864به گزارش رادکانا، سردار آزمون، فرزند خلیل آزمون چهره مطرح والیبال ایران که در تیم اروپایی روبین کازان توپ می‌زند، پس از آنکه در تیم امید کازان درخشید، این فرصت را به دست آورد که در تیم بزرگسالان روبین کازان نیز توانایی خود را به نمایش بگذارد.

وی پنجشنبه گذشته در جریان بازی برگشت رقابتهای انتخابی لیگ اروپا روبین کازان روسیه میزبان مولده بود که در دقیقه ۶۴ بازی، سردار آزمون به میدان رفت و موفق شد در دقیقه ۸۴ گل سوم تیمش را به ثمر برساند و در پیروزی ۳ بر صفر روبین کازان سهیم شود.

گفته می‌شود کارلوس کی روش که به دقت عملکرد تک تک بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ‌های اروپایی را زیرنظر گرفته، پس از مشاهده بازی آزمون در ترکیب روبین کازان از گل این بازیکن جوان به وجد آمده و قصد دارد سردار آزمون را به اردوی تیم ملی دعوت کند تا به بهترین شکل ممکن پاداش گل اروپایی سردار را بدهد. / افکار

ارسال نظر