سردار بی وفا به گرگان نیامد / رویانیان گرگانیها را سر کار گذاشت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 407 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:27 ق.ظ، چهارشنبه، 17 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

گویا جدیدا در گرگان مد شده که برای شلوغ نشان دادن استقبال و همایش ها ، نام مهمانان بزرگ مانند وزیر دفاع و سردار رویانیان را روی بنرها می زنند اما در روز همایش چنین اشخاصی اصلا حضور ندارند .

thumb271-d3e1a1f50e552e546bd9ecaf5173b19cبه گزارش خبرنگار رادکانا، حدود یک هفته است که بنرهایی در سطح شهر گرگان به نمایش در آمده مبنی بر اینکه سردار رویانیان مدیر عامل پرسپولیس و حمید استیلی زننده گلی تیم ملی به آمریکا در جام جهانی 98 فرانسه سه شنبه یعنی امروز به گرگان می آیند .

گویا این سفر برای افتتاح مدرسه فوتبال پرسپولیس در گرگان صورت گرفته اما صبح امروز متوجه شدیم که سردار رویانیان در بین پرسپولیسی هایی که به گرگان آمده اند نبود و بجای وی بهروز منتقمی قائم مقام ، حمید استیلی رئیس شورای آکادمی ، بهنام ابوالقاسم‌پور مدیر استعدادیابی ، رحیم یوسفی و مرتضی فنونی‌زاده مربیان تیم‌های پایه و امید پورحسن معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به گرگان سفر کرده‌اند تا از مدرسه فوتبال پرسپولیس در این شهر بازدید کنند.

این گروه در بدو ورود به گرگان از خوش اقبالی با استاندار جدید گلستان روبه رو شدند و دقایقی را در امامزاده عبدالله با هم خوش و بش کردند .

اما چرا جدیدا در گرگان این نوع دعوت ها مد شده و مردم را با عناوین مختلف فریب می دهند و نهایتا می گویند که فلانی کار داشت ، جلسه بود و هزار بهانه دیگر … خوب اگر واقعا این عزیزان وقت آمدن به شهرستانها را ندارند از نام و القاب آنها سوء استفاده نکنید .

این نوع همایش برگزار کردن ، بیشتر نتیجه معکوس می دهد و باعث رویگردانی مردم از این شخصیت ها و تیم محبوب شان می شود .

ارسال نظر