سردار علی فضلی: راهیان نور یک حج بصیرتی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 497 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:17 ق.ظ، یکشنبه، 22 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: راهیان نور امروز یک حج بصیرتی است که تحقق این حج بصیرتی در کاروان های راهیان نور متصور است.

thumb233-f14cf109f8bafd46a838667bc7f2cb95به گزارش رادکانا، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در جلسه ستاد راهیان نور استان گلستان که در سالن استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بسیج در موضوعات مختلف توفیق سربازی ولی امر مسلمین را دارد و راهیان نور یکی از زوایای توفیقاتی است که در عملیات مشترک با همه مسئولان و دستگاه های نظام دولت، مجلس، قوه قضایی و نیروهای مسلح به آن دست یافته ایم.

وی با اشاره به اینکه امروز راهیان نور یک حج بصیرتی است تصریح کرد: مسئولان زمینه و بستر عزیمت همه اقشار جامعه اساتید، دانشجویان، دانش اموزان، متخصصین و … را فراهم سازند تا این امر مورد توجه جدی همه قرار گیرد.

سردار فضلی با بیان اینکه در این راستا اقدامات خوبی انجام شده ابراز داشت: البته تا رسیدن به فاصله مطلوب هنوز فاصله زیادی داریم و این مسئله با همت همه مسئولان محقق خواهد شد.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور یادآور شد: راهیان نور از پیشرفت های کمی و کیفی خوبی برخوردار بوده اما برکات آن با هیچ چیزی قابل قیاس نیست.

وی گفت: با تلاش های ستاد راهیان نور استان گلستان کمتر از 3 سال 96 هزار نفر به این اردوها اعزام شده اند که این تعداد معادل 5 درصد جمعیت سطح استان است.

7845455454453loo1

سردار فضلی متذکر شد: اگر امکان حضور 10 درصد افراد را در این اردوها فراهم کنیم یک دهه طول خواهد کشید تا همه بتوانند حداقل یکبار حضور در یکی از جبهه های دفاع مقدس کشور را تجربه کنند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: بر همین اساس راهیان نور در تمام طول سال برگزار می شود تا امکان حضور افراد بیشتری در این کاروان ها باشد.

وی بیان داشت: برای اینکه این مسئله محقق شود از سال 88 برنامه ریزی کردیم تا هر استانی در مناطق عملیاتی حداقل امکانات را داشته باشند و این مسئله  تحقق پیدا کرده و همه از ظرفیت حداقلی برخوردار شده اند.

سردار فضلی یادآور شد: اعزام کاروان های راهیان نور از اول اردیبهشت ماه هر سال شروع و تا فرودین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت./بسیج نیوز

ارسال نظر