سردار قاسم سلیمانی معجزه تاریخ است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 122 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:13 ب.ظ، جمعه، 3 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

امام جمعه کردکوی گفت: پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر شجره خبیثه و ملعون داعش نتیجه و ثمره جانفشانی ها و ایثارگری ها و ازخودگذشتگی های رزمندگان و شهدا به فرماندهی سرلشکر حاج قاسم سلیمانی بود که با این پیروزی فصل جدیدی در منطقه شروع شد.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ حجت الاسلام موسی شاعری در نماز جمعه این هفته شهرستان کردکوی گفت: داعشی ها به نام اسلام تیشه به ریشه اسلام زدند و با اقدامات جنایتکارانه خود به مسلمانان در سرتاسر دنیا ضربه وارد کردند.

وی افزود: فروپاشی داعش در حقیقت فروپاشی ظلم، ستم مستکبران جهان و هم پیمانان جنایتکار صهیونیستی و حامیان آنان است.

امام جمعه شهرستان کردکوی اذعان کرد: تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب، حضور مقتدرانه سربازان ولایت در جبهه مقاومت اسلامی و فرماندهی عالی سردار سرافراز سپاه اسلام سرلشکر قاسم سلیمانی توانست اقتدار اسلام را به دنیا نشان دهد و فتنه داعش را خاموش و ریشه ستم آنان را بخشکاند.

شاعری با بیان اینکه سردار قاسم سلیمانی معجزه تاریخ است، اظهار داشت: پیروزی جبهه مقاومت اسلامی بر شجره خبیثه و ملعون داعش نتیجه و ثمره جانفشانی ها و ایثارگری ها و ازخودگذشتگی های رزمندگان و شهدا به فرماندهی سرلشکر حاج قاسم سلیمانی بود که با این پیروزی فصل جدیدی در منطقه شروع شد.

وی از ایثارگری ها، مقاومت و ایستادگی مردم ایران، سوریه و عراق در مقابل جبهه ستمگران و جنایتکاران جهان قدردانی کرد و افزود: در چند سال حضور و فعالیت جنایتکاران داعشی و گروهک های تروریستی در سرزمین های اسلامی و کشته شدن هزاران فرد بی گناه، زنان، مردان و کودکان مظلوم خسارت های جبران ناپذیری به مسلمانان وارد کرد که تا سالهای سال امکان جبران آن وجود ندارد.

امام جمعه شهرستان کردکوی بیان کرد: با پایان داعش، وعده خداوند متعال در مورد ذلت ظالمان محقق شده است.

شاعری تصریح کرد: گروههای مقاومت مردمی در برابر اقدامات وحشیانه گروه تکفیری داعش که مورد حمایت استکبار جهانی و برخی کشورهای ارتجاع منطقه بودند سینه سپر کردند و با تمام وجود در مقابل آنان ایستادند.

وی خاطرنشان کرد: فتنه داعش برای کشورهای اسلامی بویژه عراق و سوریه مشکلات زیادی را ایجاد کرده بود که به فضل الهی نابود شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر