سرهنگ پاسدار عسگر ساوری رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان گلستان شد + سوابق
تعداد بازدید تعداد بازدید: 655 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:24 ب.ظ، شنبه، 18 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان گلستان فردا برگزار و طی آن عسگر ساوری جایگزین داوود سلطانی خواهد شد.

13910719000015_PhotoAبه گزارش رادکانا،در حالیکه هفته نیروی انتظامی با گرامیداشت رشادتها و فداکاریهای این قشر زحمتکش به پایان رسید فردا یکشنبه 19 مهرماه شاهد یک جابجایی در این نهاد انتظامی مهم استان گلستان هستیم .

قرار است سرهنگ پاسدار عسگر ساوری به عنوان رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیروی انتظامی استان گلستان جایگزین داوود سلطانی که بازنشسته شده ، شود.

سرهنگ پاسدار عسگر ساوری از رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس و همچنین برادر شهید مهدی ساوری می باشد .

وی متولد سال 1346 روستای نوچمن گرگان بوده و در حال حاضر فارغ التحصیل رشته دکترای امنیت ملی است که در حال گذراندن مرحله پایان نامه آن است .

وی در مردادماه سال 1389 از سوی سردار حمید عطایی فرمانده وقت انتظامی استان گلستان به سمت معاونت اجتماعی استان گلستان منصوب شد و در این مدت توانست اقدامات ارزشمندی را در سطح استان گلستان انجام دهد .

ساوری علاوه بر تصدیگری معاونت اجتماعی ، مدتی نیز معاونت عملیات نیروی انتظامی استان را نیز بر عهده داشته و همچنین در نیروی انتظامی تهران بزرگ هم به فعالیت پرداخته است .

گفتنی است پلیس اطلاعات و امنیت یکی از مهمترین ساختارهای نیروی انتظامی است که وظیفه امنیت اخلاقی ، گذر نامه ، نظارت بر اماکن عمومی ، نظارت بر انتخابات  و سایر مراسمات مهم را بر عهده دارد و از این منظر جایگاه فوق العاده مهمی به شمار می رود .

انتهای پیام /

ارسال نظر