سرکلاته خرابشهر میزبان پرجم سبز رضوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 678 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:28 ق.ظ، دوشنبه، 3 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

در سومین روز از هفته دفاع مقدس و ششمین روز از دهه کرامت روستای سرکلاته خرابشهر میزبان پرچم سبز رضوی بود. با ورود خدام آستان قدس رضوی که بوی خوش علی بن موسی الرضا (ع) را به ما حواله کردند، روستای سرکلاته حال و هوای دیگری را به خود گرفت، حال و هوایی که شوق وصل آقا علی بن موسی الرضا را لحظه به لحظه در انسان زنده تر می کرد.

به گزارش خبرنگار رادکانا، جشن زیر سایه های خورشید با حضور بخشدار محترم کردکوی، روحانیت معظم حجت الاسلام و المسلمین لیاقتی و شریعتی و جمع کثیری از عاشقان حرم مطهر رضوی در ساعت 19 روز یکشنبه مورخ 91/7/2 در مسجد سیدالشهداء روستای سرکلاته برگزار شد که با استقبال پرشور مردم روبرو شده بود.

در ابتدای مراسم حجت السلام شریعتی امام جمعه موقت شهرستان کردکوی، از آستان قدس رضوی بخاطر این عمل بجا و شایسته تقدیر و تشکر بعمل آورد و در ادامه افزود: ما هر چه داریم از اهل بیت (ع) داریم و وجود امام رضا (ع) در کشورمان نعمتی تمام نشدنی و پایان ناپذیر است.

ایشان در ادامه از بزرگی و نور هدایت امام رضا (ع) سخن گفتند.

در پایان مراسم صلوات خاصه آقا علی بن موسی الرضا (ع) توسط یکی از خدام آستان قدس رضوی قرائت شد.

بازگشایی دبیرستان علوم و معارف صدرا گرگان، مراسم جاروکشی نمادین گلزار شهدا، دیدار با دانشجویان و مددجویان بهزیستی و برگزاری جشن اصلی در امام زاده عبدالله (ع) گرگان از دیگر برنامه هاست.

خبرگزاری رادکانا

ارسال نظر