سر در گمی در انتخاب مدیر خبرگزاری مهر استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 675 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:21 ب.ظ، یکشنبه، 21 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

بعد از رفتن علیرضا نوری کجوری مازندرانی ، اریکه خبرگزاری مهر در استان گلستان خالی مانده ، حال اینکه منابع موثق خبر از انتصاب فردی غیر رسانه ای بر این جایگاه حکایت دارد که از مبادی خارج از عرف انتخاب شده است .

thumb271-f77a73c10407d3fd98d3bc05f5ddc6ccبه گزارش خبرنگار رادکانا، حدود یک ماه پیش که علیرضا نوری کجوری ، آهنگ خداحافظی از استان گلستان را به قصد تصاحب خبرگزاری مهر مازندران نواخت تا کنون گزینه های مختلفی برای این جایگاه دندان تیز کرده اند .

اما در این بین دیروز صبح شنیده شد که فردی عهده دار این کار شده که با کار رسانه ای حرفه ای و جامعه خبری استان ، بیگانه است و حتی در جلسه امروز خبرنگاران خبرگزاری مهر گلستان با این فرد ، خبرنگاران مهر ابراز نگرانی کردند . اکثر خبرنگاران حتی نام وی را تا حالا نشنیده بودند و الان حیرت زده مانده اند که چطور با فرد مذکور کار کنند .

از طرفی علیرضا نوری کجوری که قبلا گفته بود ” مهر گلستان ” را به هر کسی نمی دهد و حتما در انتخاب مدیر آینده تاثیر گذار است گفته که ( آقای ک) را نمی شناسد و در انتخاب وی اصلا دخیل نبوده است .

در عین حال سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز که خبرگزاری مهر به نوعی وابستگی به آن دارد از این انتخاب بی اطلاع بوده و اعلام کرده که خود گزینه های پیشنهادی در این رابطه دارد و از انتخاب ناگهانی این فرد اطلاعی ندارد .

یکی از نمایندگان گرگان و آق قلا نیز از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده و گفته که احتمالا این فرد از کانال یکی از اشخاص به تهران معرفی شده است .

حال باید دید که در روزهای آتی چه مواردی در سرنوشت خبرگزاری مهم و تاثیر گذار ” مهر ” که اینک جایگاه رفیعی در بین خبرگزاری های کشور دارد و عناوین مهم بین المللی و ملی و منطقه ای را کسب کرده ، تاثیر گذار خواهد بود و در معادلات پیچیده ایجاد شده ، در نهایت چه کسی عنان این خبرگزاری را در استان گلستان در دست خواهد گرفت .

ارسال نظر