سفر مدیرعامل موسسه خیریه بین المللی زنجیره امید به گلستان+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 580 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:21 ب.ظ، جمعه، 24 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

مریم مرعشی مدیرعامل موسس خیریه بین المللی “زنجیره امید” که در حوزه درمان کودکان بیمار زیر ۱۸ سال که شرایط مساعد مالی خوبی ندارند فعالیت دارد به دعوت نمایندگی این موسسه در گنبد کاووس به همراه هیئت همراه به گلستان و گنبد سفر کرد.

Untitledبه گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، مریم مرعشی مدیرعامل موسس خیریه بین المللی “زنجیره امید” که در حوزه درمان کودکان بیمار زیر ۱۸ سال که شرایط مساعد مالی خوبی ندارند فعالیت دارد به دعوت نمایندگی این موسسه در گنبد کاووس به همراه هیئت همراه به گلستان و گنبد سفر کرد.

مرعشی با اشاره به فعالیت های این موسسه در استان از نقش خیرین به ویژه حاج محمد شهرکی و پیرو طرح پیشنهادی این خیر گنبدی در خصوص “حمایت از زنان بارداری که شرایط مالی نامناسبی ندارند و در نتیجه سوء تغذیه با تولد کودکان بیمار مواجه می شوند” به نیکی یاد کرد.

مرعشی تاکید کرد: این نگاه دلسوزانه نیاز به حمایت دارد و همه باید کمک کنیم تا در قالب یک کار گروهی از مادرانی که توانمندی مالی ندارند حمایت شود و یقینا این موسسه در راستای تحقق این هدف از آقای شهرکی و همکاران ایشان حمایت می کند.45338

وی با اشاره به ساخت بیمارستان تخصصی کودکان با همکاری این موسسه در تهران ابراز امیدواری کرد و گفت: روند ساخت این مجموعه به سرعت پیش برود و در نهایت در سلامتی و درمان کودکان نیازمند تاثیرگذار باشد.

مدیرعامل موسس خیریه بین المللی زنجیره امید در این سفر با جمعی از مسئولان شهرستان دیدار و در گفت و گو با نمایندگان منتخب مردم در مجلس دهم، با آرزوی موفقیت برای آنها ابراز امیدواری کرد: در تعامل بین آنان و نهادهای خیریه مردم نهاد از جمله موسسه خیریه زنجیره امید اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت و درمان صورت بگیرد.

شایان ذکر است در سال گذشته هیئتی از این موسسه با حضور پزشکانی مجرب و متخصص از تهران به گلستان سفر کرده و با حضور در روستاهای دور افتاده اقدام به معاینه و درمان آنان کرده و گروهی را برای تکمیل مراحل درمانی به تهران اعزام کردند، ضمن اینکه در طول سال هم اعزام کودکان بیمار به تهران انجام شد و با حمایت موسسه زنجیره امید مراحل درمانی آنان پیگیری شد.

در حاشیه این سفر گروه هنری عندلیب گنبد به سرپرستی فرهادی اقدام به اجرای موسیقی زنده سنتی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردند که عواید فروش بلیط به نفع نمایندگی این موسسه در استان به منظور کمک به کودکان بیمار نیازمند اختصاص یافت.

گفتنی است؛ موسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید در پنجم تیرماه سال 86 تاسیس شد.

هدف اصلی این مجموعه فراهم نمودن خدمات پزشکی و درمانی برای کودکان بی‌بضاعت است که از بیماری‌های قلبی و ارتوپدی و ناهنجاری‌های ترمیمی و پلاستیک رنج می‌برند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر