سفیران حرم ملکوتی رضوی در محضر آیت الله میبدی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 618 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:12 ب.ظ، چهارشنبه، 27 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

سفیران حرم رضوی با حضور در محضر عالم جلیل القدر حضرت آیت الله میبدی به ششمین همایش بزرگ و ملی زیر سایه خورشید استان خاتمه دادند.

SAM_5138به گزارش خبرنگار رادکانا، ششمین کاروان همایش بزرگ زیر سایه خورشید استان گلستان صبح امروز به همراه خدام آستان قدس رضوی و پرچم سبز متبرک امام رضا (ع) و برخی از عوامل اجرایی همایش با حضور در محضر عالم جلیل القدر حضرت آیت الله میبدی حاضر شده و به این همایش بزرگ خاتمه دادند.

سید حسام بنی فاطمه دبیر جشنواره زیر سایه خورشید استان گلستان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از استقبال بی نظیر مردم فهیم و ولایتمدار استان گلستان از خدام رضوی و پرچم سبز متبرک امام رضا (ع) گفت: مردم استان گلستان اعم از شهرها و روستاهای کوچک آن ولایتمداری خود را به اثبات رساندند و عشق و ارادت خود را نسبت به ائمه اظهار نشان دادند.

وی افزود: مردم مومن و عزیز استان گلستان با استقبال بی نظیری که از سفیران آستان قدس و ملکوتی رضوی بعمل آوردند عشق و ارادت خالصانه و صادقانه خود را به امام رضا (ع) نشان دادند.

سیدحسام بنی فاطمه در خصوص برگزاری برنامه های متنوع در جشن های مردمی زیر سایه خورشید در استان گفت: برنامه های امسال متنوع تر و بی نظیرتر از سال قبل بود که خوشبختانه به همت خود مردم استان حال و هوای رضوی را در کل استان ایجاد کرد. از این رو خدا را شاکریم که امسال هم همانند سال قبل با توسل به امام رئوفمان آقا علی بن موسی الرضا (ع) ششمین جشن ملی زیر سایه خورشید در استان به خوبی برگزار شد.

وی در پایان از جوانان هیئت شباب المومنین که خالصانه و صادقانه و بی مدعا برای رضای خداوند متعال در این راه قدم نهادند و همایش ملی زیر سایه خورشید را در استان گلستان به نحو احسن برگزار کردند تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر