سلسله نشستهای “چله انقلاب” با سخنرانی حجت الاسلام آقاتهرانی در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 345 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:40 ق.ظ، یکشنبه، 3 بهمن، سال 1395 نظرات بدون نظر

دبیر شبکه جوانان رضوی در استان گلستان از برگزاری سلسله نشستهای “چله انقلاب” در این استان خبرداد.

Untitledبه گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، سیدحسام بنی فاطمه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پویش کشوری «چله ی انقلاب»؛ به ارائه مجموعه ای از برنامه های فرهنگی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی می پردازد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم به گروه های سنی نوجوان و جوان در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ 30 دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می گردد.

دبیر شبکه جوانان رضوی استان گلستان اظهار داشت: تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی، همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

وی افزود: چله انقلاب در استان گلستان در سه برنامه مجزای عمومی ، تخصصی و جشن دانش آموزی از ۶ تا ۲۲ بهمن در شهرهای گرگان ، خان ببین ، کردکوی ، گمیشان ، بندرگز و مینودشت برگزار می گردد.

IMG_116311

سلسله نشستهای چله انقلاب با سخنرانی حجت الاسلام آقاتهرانی در گرگان

بنی فاطمه از برگزاری چله عمومی مرکز استان با حضور اقشار مختلف مردم در روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه خبرداد و گفت: این مراسم همراه با نماز مغرب در مسجدالرضا(ع) آذربایجانیهای مقیم گرگان با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین آقاتهرانی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار می شود که از عموم مردم شریف و ولایتمدار گرگان برای شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید.

دبیر شبکه جوانان رضوی استان گلستان خاطرنشان کرد: ضمنا چله تخصصی بعدازظهر همان روز با حضور ۲۰۰ تشکل فعال فرهنگی از سطح استان همراه با پرسش و پاسخ و با موضوع استکبار ستیزی منعقد می گردد.

برگزاری چله دانش آموزی استانی 13 بهمن ماه در گرگان

وی یادآور شد: ضمنا چله دانش آموزی استانی همراه با برنامه های شاد و جشن پیروزی انقلاب، ۱۳ بهمن ماه در گرگان برگزار خواهد شد که دانش آموزان نخبه علمی، فرهنگی و دانش آموزان محروم مهمان این جشن خواهند بود.

بنی فاطمه افزود: این مراسم کشوری به همت تشکلهای شبکه جوانان رضوی استان و با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، سازمان تبلیغات استان و صداوسیمای مرکز گلستان برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر