سناریویی با نام سناریوی نجات ملی در راه است و دشمنان اسلام با طراحی به میدان آمده اند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 764 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:29 ب.ظ، پنج شنبه، 12 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

کارگاه بصیرت سیاسی فرهنگیان آموزش و پرورش بمناسبت یوم الله ۱۲بهمن صبح امروز با حضور فرهنگیان در سالن آمفی تئاتر این اداره برگزار شد.

IMG_8847به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کردکوی، کارگاه بصیرت سیاسی فرهنگیان آموزش و پرورش ساعت 30/8 دقیقه صبح امروز 12/11/91 در سالن آمفی تئاتر شهرستان کردکوی برگزارشد.

این مراسم با حضور محمد حسین شاعری  معاون پرورشی، سرهنگ سلیمان دوست و حجت الاسلام والمسلمین  میر شفیعی، جانشین بسیج فرهنگیان در جمع بسیجیان فرهنگی شهرستا ن کردکوی برگزار شد.

سرهنگ سلیمان دوست مسئول سیاسی سپاه نینوای گلستان ضمن عرض تبریک بمناسبت دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی گفت: بسیجی فرهنگی بصیر درد را می شناسد و درمان را هم تشخیص می دهد  زیرا یک مسلمان همواره در معرض امتحان الهی است و با این نگاه به جامعه می نگرد و کسی که دائم در معرض ابتلاء می باشد درد را می شناسد و همواره در جهت درمان می کوشد.

سلیمان دوست در ادامه با بررسی فتنه 88 و در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: چون در امر انتخابات ریاست جمهوری یک نفر باید انتخاب گردد دشمن با برنامه ریزی بر انتخاب این یک نفر متمرکز می باشد زیرا خط مقاومت از آمریکای جنوبی تا  شمال افریقا تا سوریه و کشورهای اسلامی امروز با انتخاب این یک نفر می تواند تحت تاثیر باشد و بر سیاست های استکبار خصوصا آمریکا تاثیر بگذارد.

سرهنگ سلیمان دوست افزود: سناریویی با نام سناریوی نجات ملی در راه است  و دشمنان اسلام  با طراحی به میدان آمده اند و ما تا می توانیم باید با آگاهی بخشی فردی و اجتماعی به جامعه تلاش خود را مضاعف کنیم.

ایشان با اشاره به ادوار تاریخ انقلاب و تاریخ اسلام و فتنه های دشمن در خصو ص دشمنی با انقلاب اسلامی و ایران گفت: این بار دشمن با سناریوی نجات ملی و زیر لایه  قانون شکنی مدنی می خواهند از طریق بی ثباتی اقتصادی و اجتماعی و دامن زدن به آن بی ثباتی امنیتی و سیاسی را بوجود آورند تا حاکمیت کامل اتفاق نیفتد و بر اساس آن نگرانی مردمی و بعد تشویش گسترده  ایجاد دلخوری سپس نافرمانی  و در نتیجه  بی ثباتی اجتماعی و در این بستر با خرابکاری بی ثباتی امنیتی و مملکت را دچار اختلال کنند که بهترین بستر برای این سناریو همین انتخابات ریاست جمهوری است.

حجت الاسلام والمسلمین میر شفیعی با استناد به آیات و روایات  از جمله 200 آیه قرآن در خصوص لزوم ولایت فقیه  و مطرح کردن اصل  ولایت فقیه  و بستری را که حضرت امام (ره) ایجاد نمودند تا این اصل مسلم اسلامی را به عرصه  بیاورند سخن گفت و شهدا را بزرگترین فجر آفرینان انقلاب اسلامی معرفی نمود.

ارسال نظر