سه واحد صنعتی گلستانی از رئیس جمهور تقدیر نامه می گیرند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 305 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:36 ق.ظ، یکشنبه، 8 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گفت : در مراسم روز صنعت و معدن امسال سه واحد صنعتی استان گلستان از دستان رئیس جمهور تقدیرنامه می گیرند.

IMG_0006به گزارش رادکانا، رمضان بهرامی در نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد: 10 تیرماه هرساله به عنوان روز صنعت و معدن نامگذاری شده و این به جهت تجلیل از مقام شامخ صنعتگران و واحدهای تولیدی زحمتکش است.

بهرامی گفت : امسال سه واحد صنعتی استان گلستان در روز صنعت و معدن از دستان ریاست محترم جمهور لوح تقدیر می گیرند و این اولین بار است که اتفاق می افتد.

وی این سه واحد صنعتی را در بخش صنعت ، معدن و خدمات عنوان کرد و گفت : فعلا به جهت اینکه شیرینی این انتخاب بیشتر شود از ذکر نام این واحدها تا زمان مراسم خودداری می کنم.

رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت استان همچنین از خبرنگاران گلستانی خواست تا مراسم امسال روز صنعت و معدن در استان که در روز 18 تیر برگزار می شود را پوشش خبری مثبت دهند تا تلاشگران این عرصه بتوانند با دلگرمی بیشتری به کار خود ادامه دهند.

بهرامی از رونمایی تمبر صنعت و معدن استان خبر داد و گفت : برای اولین بار است که چنین کاری انجام می شود و می تواند ذوق و شوق را به صنتعگران هدیه کند.

IMG_0016IMG_0013

ارسال نظر