سواحل گلستان تبدیل به فاضلاب شده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 310 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:38 ق.ظ، سه شنبه، 13 مرداد، سال 1394 نظرات یک نظر

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت گردشگری صنعت سرانه استان گلستان بسیار ضعیف است، گفت: سواحل گلستان تبدیل به فاضلاب شده است.

IMG_5721به گزارش رادکانا، محمدجواد نظری‌مهر در آیین افتتاحیه مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرستان گرگان اظهار کرد:  استان گلستان زمانی در زمینه‎های مختلف به خصوص اقتصادی سرآمد بوده است.

وی تصریح کرد: خاویار و حوزه گردشگری گلستان یکی از بهترین‎ها در سطح کشور بود و اما در حال حاضر وضعیت به گونه‎ای است که در شهرهای ساحلی حتی یک رستوران مناسب هم نداریم.

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این روزها سواحل استان گلستان تبدیل به فاضلاب شده است و گلستان جایگاه خود را در بحث جنگل و زمین‎های حاصلخیز که زمانی باعث شده گلستان به عنوان رنگین کمان اقوام شناخته شود از دست داده است.

نظری‌مهر با بیان اینکه مشکلات استان گلستان باید مدیریت شود، افزود: نیاز است که استان گلستان به توسعه لازم دست پیدا کند چرا که این روزها جوانان گلستانی رها شده‌اند و این درحالی است که کشورهای غربی از استعداد و نوابغ ما بهترین بهره‎وری را دارند.

* وضعیت گردشگری و  سرانه درآمدی  گلستان بسیار ضعیف است

وی با بیان اینکه وضعیت گردشگری و سرانه درآمدی استان گلستان بسیار ضعیف است، گفت: این درحالی است که استان‎های صنعتی از سرانه بالایی برخوردار هستند و بودجه آنها بسیار زیاد است.

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همان طور که در مسئله سلامت و بهداشت اتفاق خوبی در کشور رقم خورده است نیاز است در مسائل اقتصادی نیز کشور را به سوی عدالت پیش ببریم.

نظری‌مهر به سودهای کلان بانکی اشاره کرد و گفت: برای توسعه و اشتغال پایدار نیاز است که سودهای بانکی به یک تا دو درصد کاهش پیدا کند تا زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان در کشور فراهم شود.

گفتنی است در راستای سیاست‎های فرهنگی و ورزشی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و بهره‌مندی جامعه کارگری غرب استان گلستان از مجموعه‌های ورزشی با مصوبه هیئت دولت مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرستان کردکوی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره‎برداری رسید.

این پروژه‎ با هزینه‌ای معادل 12 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 5 هزار مترمربع و زیربنای یک‌هزار و 500 مترمربع از سال 1390 آغاز و در مردادماه سال 1394 آماده بهره‎برداری شده است./fars

انتهای پیام/

 

پژمان می گوید:

خخخخخ تازه یادش افتاده . اینا فیلمشه . میخواد بگه من برنامه هایی داریم واسه حل این مشکلات تا رای بیاره. بسه دیگه دکتر. 7 نسل شما تامین شد برو دیگه عمو

ارسال نظر