سورم سرا در گره گشایی از مشکلات و پیگیری مطالبات مردمی در منطقه نقش برجسته ای دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 152 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:31 ق.ظ، دوشنبه، 20 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا گفت: تعامل رسانه ای ایجاد شده در دو رسانه رادکانا و سورم سرا محوری برای رفع مشکلات منطقه و تلاش برای توسعه همه جانبه مفید و موثر خواهد بود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیرمسئول سامانه اطلاع رسانی سورم سرا به همراه عوامل اجرایی این سامانه، با هدف هم افزایی توان رسانه ای و تعامل سازنده و همراهی و مشارکت در تولید محنوای خبرها و رویدادها روز 5 شنبه 16 آذر ماه از محل دفتر پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از بخشهای رسانه ای بازدید و به گفتگوی تعاملی دو رسانه رادکانا و سورم سرا پرداختند.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا؛ با بیان اینکه سامانه اطلاع رسانی سورم سرا در تحلیل و تفسیر برنامه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در منطقه نقش برجسته ای دارد، افزود: تعامل رسانه ای ایجاد شده در دو رسانه رادکانا و سورم سرا محوری برای رفع مشکلات منطقه و تلاش برای توسعه همه جانبه مفید و موثر خواهد بود.

وی در ادامه همسویی رسانه ها در منطقه برای گره گشایی از مشکلات و پیگیری مطالبات مردمی و رفع مشکلات و توسعه همه جانبه را بسیار مفید عنوان کرد.

علی لیاقتی نشست های تجزیه و تحیل رسانه ای برای همه مدیران گروهها، پایگاههای خبری و رسانه ها را در منطقه بسیار لازم و ضروری دانست.

در پایان نیز علی لیاقتی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از عبدالرسول جوادی بالاجاده و هیئت همراه در بازدید از مجموعه رادکانا قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر