سومین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) بالاجاده ایها برگزار خواهد شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 674 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:03 ق.ظ، سه شنبه، 15 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا به نقل از سامانه سورم سرا ستاد مرکزی برگزاری جشنواره سوم حضرت علی اکبر (ع) روستای بالاجاده در تاریخ ۱۱ بهمن ماه در محل ساختمان حسینیه بالاجاده ای‌ها مقیم تهران (هیات جوانان متوسلین به حضرت علی اکبر (ع)) تشکیل و فعالیت های خود را آغاز کرده است. این جلسه با تلاوت چند […]

balajadehبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه سورم سرا ستاد مرکزی برگزاری جشنواره سوم حضرت علی اکبر (ع) روستای بالاجاده در تاریخ 11 بهمن ماه در محل ساختمان حسینیه بالاجاده ای‌ها مقیم تهران (هیات جوانان متوسلین به حضرت علی اکبر (ع)) تشکیل و فعالیت های خود را آغاز کرده است.
این جلسه با تلاوت چند از کلام الله مجید و بیان مطالبی در باب تامی بر دو جشنواره نخست و دوم سال های پیشین و ارزیابی مخاطبین و شرکت کنندگان از ابعاد محتوایی، برنامه ریزی و اجرایی و پشتیبانی از سوی جوادی بالاجاده رئیس ستاد برگزاری جشنواره ارائه شده است.

جوادی بالاجاده در ادامه جشنواره حضرت علی اکبر (ع) را محور اتحاد و یکدلی و همدلی آحاد بالاجاده ای‌ها یاد کرد و برگزاری آنرا برای اشاعه فرهنگ غنی بالاجاده و ضرورت ظرفیت شناسی و ظرفیت سازی برای معرفی پتانسیل‌ها و قابلیت های بالاجاده ای در عرصه های مختلف فرهنگی و علمی، فعالیت های اجتماعی و ورزشی و … لازم دانست.

جوادی بالاجاده برپایی برنامه های فرهنگ محور برای معرفی فرهنگ سنت‌ها و ارزش های اجتماعی را با حرکت فرهنگی دارای بار بالای ارزشی خواهد و مشارکت آن را برای همه بالاجاده ای‌ها در جهت ادای دین به زادگاه خود با اهمیت خواند.

رئیس ستاد برگزاری سومین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) برنامه ریزی جامع برای برگزاری متفاوت و متمایز این جشنواره به لحاظ محتوا و پاسخگویی مخاطبین با ویژگی های بومی گرایی و سنت معماری را خبر داده است.

جوادی بالاجاده رئیس ستاد برگزاری جشنواره سوم حضرت علی اکبر (ع) از زمان برگزاری جشنواره در هفته خرداد ماه سال 1393 خبر داده است.

وی جشنواره سوم حضرت علی اکبر (ع) را بسیار متفاوت و دارای غنای محتوایی در برنامه ها به لحاظ بهره گیری از تجارب برگزاری دو جشنواره اول و دوم یادآور شده است. جشنواره سوم با رویکردی سنت گرایانه و با نگاه استعدادیابی و استعدادسازی نسل جوان بالاجاده در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، خانواده و کار و کارآفرین یاد کرد.

رئیس ستاد برگزاری جشنواره سوم بالاجاده تفاوت وجه تمایز جشنواره سوم را مشارکت عمومی بالاجاده ای‌ها در سراسر کشور است. از این رو از هم شهری های مقیم کشورهای خارج در جهت معرفی واقعی جوانان با استعداد و فعال درعرصه های مختلف علمی و فرهنگی و اجتماعی بالاجاده یاد کرد.

وی جشنواره حضرت علی اکبر (ع) را متعلق به کل بالاجاده ای‌ها خواند و گفتند در جهت بسط و توسعه استعداد سازی و فرصت سازی جوانان همه بالاجاده ایهای عزیز سهیم و ایجاد و حرکت این جشنواره در اجرای محتوا و انتخاب جوانان موثر خواهد بود.

ارسال نظر