سوم خرداد و ارتحال حضرت امام (ره) یک نهضت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 366 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:49 ق.ظ، پنج شنبه، 1 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مجتبی جمالی گفت: همه ما در هر سمت و عنوانی باید تلاش کنیم دغدغه رهبری و مردم را در موضوعات فرهنگ و اقتصاد تبیین نماییم و اگر نتوانستیم ارزشها و فرهنگ خودمان را به نسل های آینده منتقل نماییم باید نگران نسل های آینده خود باشیم.

IMG_4985به گزارش خبرنگار رادکانا، مجتبی جمالی فرماندار کردکوی در اولین جلسه ستاد گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: حداقل در صد سال اخیر هیچ شخصیتی به اندازه امام (ره) در دنیا اثرگذار نبود و دین بزرگی برگردن همه ما مدیران و مسئولین و مردم دارند.

رئیس ستاد ارتحال حضرت امام (ره) شهرستان کردکوی ادامه داد: هر کدام از ما وظیفه داریم سهم خودمان را نسبت به امام (ره) ادا کنیم  و حافظ ارزش ها و آرمان های امام (ره) باشیم.

فرماندار کردکوی مبحث فرهنگ و اقتصاد را مهم دانست و تأکید کرد: همه ما در هر سمت و عنوانی باید تلاش کنیم دغدغه رهبری و مردم را در موضوعات فرهنگ و اقتصاد تبیین نماییم و اگر نتوانستیم ارزشها و فرهنگ خودمان را به نسل های آینده منتقل نماییم باید نگران نسل های آینده خود باشیم.

فرماندار کردکوی مراسمات سوم خرداد و ارتحال حضرت امام خمینی (ره) را یک جریان و نهضت دانست و افزود: تمامی کمیته ها تلاش کنند که این تکلیف دینی و این فرهنگ و امانتی که در اختیار داریم به نسل های آینده انتقال دهیم.

باید ابعاد وجودی امام (ره) را بشناسیم و به نسل های آینده انتقال دهیم

در ادامه حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان در خصوص اهمیت بزرگداشت سالروز حماسه سوم خرداد و سالروز ارتحال حضرت امام (ره) گفت: ما امروز وظیفه داریم ابعاد وجودی حضرت امام (ره) را بشناسیم و این ابعاد وجودی را به نسل های آینده معرفی کنیم و در هر جایگاهی که هستیم جهت تبیین اندیشه های امام راحل تلاش کنیم.

وی همچنین با توجه به نامگذاری سال دو موضوع اقتصاد و فرهنگ را سرلوحه همه برنامه ها دانست و محور سخنرانی و برنامه ها را در ایام ارتحال امام (ره) به این موضوعات عنوان نمود.

محمودی در پایان عنوان آغاز امامت و رهبری مقام معظم رهبری و استفاده از تبلیغات در فضای مجازی را مهم دانست.
در ادامه جلسه سرگرد ابطحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کردکوی و مسئول اعزام کاروان ارتحال حضرت امام (ره) و سوم خرداد ضمن تشکر و قدردانی از فرماندار و بخشدار و تمام دستگاهها در برنامه های کاروان راهیان نور از همه مدیران خواست که در جهت اعزام کاروان به مرقد مطهر حضرت امام (ره) نیز کمک و همراهی داشته باشند.

وی همچنین در خصوص اعزام کاروان سهمیه این شهرستان را ۳۳۵ نفر اعلام نمود.

ارسال نظر