سونامی بدحجابی ها با آغاز فصل گرما کلید خورد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 910 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:19 ب.ظ، جمعه، 9 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

پیشرفت بی شرمانه بی حجابی ها همچون پیشرفت آب دریا در برخی جزایر آنقدر تکراری شده که انگار همه ساله از پیش مردم آمادگی این را دارند که با آغازگرما نوع حجابها نسبت به سال گذشته با پیشرفت منفی همراه باشد.

bihejabiبه گزارش رادکانا، نمی دانم مقصر لایه اوزون و وضعیت جوی هواست که روند افزایشی به خود گرفته یا نتایج تلاش بی شائبه و شبانه روزی فرهنگ سازان دلسوز غربی است که این چنین پیشرفت شگرفی را در برخی فرصت طلبان را شاهدیم.

شاید هم همه مقصریم همه زنان عفیف و پاکدامن و مردان خوش غیرت وطنی که چشم خود را هر ساله بیشتر فشار می دهند تا کمتر ببینند و همه مسئولینی که شاید در برخی موارد به جای برخورد اغماض می کنند.

شک نکنید کوتاهی همه ما در این سونامی بی حیایی که هر ساله با گرم شدن هوا به اوج می رسد موثر است و تبعات آن گریبانگیر یکایک خانواده ها خواهد شد.

فراموش نکنیم که این گفته بزرگان ماست که اگر در جامعه ای امربه معروف و نهی از منکر فراموش شود آن جامعه گرفتار بلایا و مصیبتهای بزرگ خواهد شد.

چگونه انتظار داریم در یک جامعه آلوده و محرک ، جوانانی عفیف و تولیدگر تربیت شوند.

مقنعه های اوایل انقلاب یادتان هست ، مقنعه های چانه دار بلند که آنقد آرام آرام و وجب به وجب هرساله آب رفت که هیچکس متوجه اینهمه تغییر نشد .

مانتوهای بلند و پرچین چطور اگر هم یادتان نیست به لطف شبکه آی فیلم که مدام فیلم های قدیمی را باز پخش می کند حتما می توانید نمونه هایی از آن را ببینید.

رنگها چطور نقش ها چطور و از همه مهمتر هویت ایرانی اسلامی مان را که با تمام قوا تلاش می کنند تغییرش دهند می بینی ؟

می بینی و آرام گرفتی یا در خواب نازی و کسی نیست تا با تلنگری تو را بیدار کند و یا از همه بدتر خودت را به خواب زدی که این همه نشانه نمی تواند تو را بیدار کند؟

اوایل کمی موهای خود را از جلو نمایان می کردند کم کم روسری ها عقب و عقب تر رفت راضی نشدند به لطف گیره و کلیپس، کوهان شتر برسرهای خود کاشتند تا از پشت سر هم بی نصیب نمانی و موهای خود را در معرض دید قرار دادند ، بازهم آرام نگرفتند و متاسفانه امسال شاهدیم بی حجابی به حدی رسیده که گوشهای خود را به معرض نمایش می گذارند آنهم با چه وضعیتی به هرگوش سه گوشواره با رنگ های زننده آویزان می کنند و ..

قطعا این پوششی که امروزه شاهد رواج آن در جامعه هستیم در سالهای اولیه پیروزی انقلاب از سوی صادرکنندگان فرهنگ سخیف غرب عرضه می شد همه با آن به مقابله برمی خواستند.

ولی آنقدر این تغییرات با شیب ملایم و حساب شده همراه بود که انگار همه بر روی سطح صاف قدم می گذارند و هیچ اتفاقی در کار نیست و متاسفانه شاهد این نوع پوشش های زننده در جامعه هستیم و اگر باز هم سکوت کنیم قطعا این روند ادامه پیدا کرده و بدتر هم خواهد شد.

از توضیح این جملات شرمنده ایم و از ساحت تک تک خوانندگان محترم پوزش می خواهیم ولی سکوت هم چاره کار نیست .

به گفته رهبر معظم انقلاب اگر همه با هم سکوت را بشکنند و نه اشخاص بلکه فعل حرام را نکوهش کنند به مرور کارهای نا پسند و بی ارزش از جامعه برچیده خواهد شد.

هرگز یادمان نرود گناه کسانی که سکوت می کنند و با بی تفاوتی خود زمینه جولان معدود افراد بی حجاب را در جامعه فراهم می کنند کمتر از مروجین بی حجابی و بی حیایی در جامعه نیست و همه در پیشگاه خداوند مسئولیم./ساحل گمیشان


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر