سپاه نینوا با حمایت مسئولین می تواند گام بزرگی در محرومیت زدایی بردارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 546 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:05 ب.ظ، چهارشنبه، 9 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: محرومیت زدایی یکی از عبادت های بسیار با اهمیت است .

thumb271-26e99819dd2ed01ed8d8a19b024c7bccبه گزارش رادکانا، سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوا ، در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های محرومیت زدایی مرحله اول و دوم استان گلستان با اشاره به این که امروز ما در دهه پیشرفت و عدالت قرار داریم اظهار داشت: ما باید تمام تلاش خود را در راستای محرومیت زدایی انجام دهیم چون این مقوله از آرمان های دینی ماست.

وی با اشاره به این نکته که ما باید محرومیت را از چهره جامعه بزدایم افزود: سپاه نیز در این مقوله وارد شده تا محرومیت در جامعه کم شود و نور امید در دل مردم و محرومین جامعه ایجاد شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در ادامه افزود: کسانی که توانی کمک کردن به جامعه در جهت رفع محرومیت زدایی را دارند باید به فکر مستمندان باشند.

سردار بابایی در ادامه تصریح کرد : یکی از برنامه های قرارگاه خاتم انبیاء این است که در کنار اجرای پروژه های بزرگ عمرانی که در امر توسعه کشور موثر است به امر رسیدگی به محرومین هم وارد شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سپاه استان تاکنون توانسته است قدم های کوچکی در بحث محرومیت زدایی بردارد، تاکید کرد: قطعا کارهایی که سپاه در استان انجام می دهد اگر با همکاری و حمایت مسئولین توام باشد، می تواند چندین برابر نتیجه ای که حاصل شده را داشته باشد.

سردار بابایی در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون 191 پروژه محرومیت زدایی توسط سپاه نینوا در سطح استان انجام شده و انشالله این شروع خوبی باشد و ما بتوانیم پروژه های محرومیت زدایی بیشتری را انجام دهیم.

ارسال نظر