سکاندار جدید هیئت فوتبال گلستان معرفی شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 447 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:51 ب.ظ، سه شنبه، 28 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

مجمع انتخابات رئیس هیئت فوتبال استان دوشنبه بیست و هفتم آبان ماه با حضور آقای کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

13847837621به گزارش رادکانا، مجمع انتخابات رئیس هیئت فوتبال استان دوشنبه بیست و هفتم آبان ماه با حضور آقای کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.
گفتنی است در این مجمع علاوه بر ریاست فدراسیون ، مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع  فوتبال استان حضور داشتند.
در پایان مجمع آقای قاسمعلی برزمینی با کسب 17 رای از 31 رای ماخوذه به عنوان رئیس جدید هیئت برای چهار سال آینده انتخاب گردید .

شایان ذکر است ریاست اسبق این هیئت بر عهده بهرام پیوندی بوده که در زمان خود ش برنامه های فرهنگی ورزشی ویژه ای را در راستای پیشرفت ورزش فوتبال استان اجرا نمود.

لازم بذکر است آقایان بهرام پیوندی ، قاسمعلی برزمینی ، رضا علی لیوانی و محمد مهدی اورسجی نامزدهای احراز پست ریاست هیئت فوتبال در این دوره بودند.
حضور گرم و پرشور و گسترده رسانه های ورزشی نویسان و واحد های مختلف صدا و سیما از نکات حائز اهمیت این مجمع بوده  که در جای خود جالب به توجه می باشد.
این مجمع با قرائت قرآن کریم و سرودجمهوری اسلامی ایران شروع و با سخرانی دبیر هیئت فوتبال و مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه پیدا کرد ؛ در این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان ضمن قدردانی از حاضرین هیئت فوتبال استان به عنوان هیئت فعال و پویا نام برد و از زحمات مهندس پیوندی و اعضای هیئت تقدیر و تشکر کرد وی از هیئت ها به عنوان بازوان توانمند اداره کل نام برد و اظهار کرد باید افرادی پرتلاش ، دلسوز ، اینده نگری و با برنامه به میدان آمده تا با تعهد در راستای رشد و ارتقاء ورزش و جوانان قدم بردارند . آقای پاشا با اشاره به این موضوع که جوانان جزء سرمایه ها و پشتوانه های ارزشمند جامعه می باشند تاکید کرد ما در شرایط حساس بسر می بریم بنابراین باید لحظه ای از برنامه ریزی و توجه به جوانان غافل نباشیم .
وی تسریع کرد که ورزش و فضای ورزشی بهترین بستر برای پرورش جوانان و انسانهای شاداب ، سرزنده و آراسته به سجایای اخلاقی می باشد .
مدیر کل ورزش و جوانان استان در ادامه انتظارات خود را از رئیس و هیئت روسای هیئتها بیان کرد . آقای پاشا  داشتن ارتباط گسترده و روابط مناسب با مسئولین ایجاد فضای مناسب برای فعالیتهای فرهنگی و ورزشی ، جذب اسپانسر و حمایتهای مالی ، استفاده از تمام توان و پتانسیل استان ، استفاده از تجارب پیشکسوتان ایجاد روحیه همدلی و تعامل بین اعضاء هیئت ، مربیان ، داوران ، قهرمانان ، بانوان و پیشکسوتان ، داشتن برنامه ریزی و آینده نگری تعامل با اداره کل ورزش و جوانان و تعامل خوب با فدراسیون ، ایجاد فضای بدون حاشیه  را از ویژگیهای بارز رئیس جدید هیئت و انتظارات اداره کل از او نام برد

ارسال نظر