سکته توئیتری «شرق» بعد از عملیات حزب‌الله
تعداد بازدید تعداد بازدید: 249 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:57 ب.ظ، پنج شنبه، 9 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

روزنامه شرق، اولین روزنامه ایرانی است که به توئیتر پیوست و از مهر ۱۳۹۲ با انتشار مطالب روزنامه و اخبار روز در این شبکه اجتماعی فعالیت گسترده‌ای داشته است.

IMG20574527به گزارش رادکانا به نقل از جام نیوز، در حالی که از صبح روز گذشته توجه رسانه‌های داخلی و خارجی به موضوع عملیات تلافی‌جویانه حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی معطوف می باشد، روزنامه شرق وابسته به اردوگاه اصلاح‌طلبان که در شبکه های اجتماعی به ویژه توئیتر فعالیت پر حجمی دارد، در صفحه توئیتر خود به این موضوع هیچ واکنشی نشان نداده است.

این در حالی است که غالب رسانه‌های حرفه‌ای از پوشش لحظه به لحظه اخبار این واقعه مهم در منطقه غافل نمانده و در صفحات اجتماعی و وب‌سایت‌ها و شبکه‌های تلویزیونی خود به پوشش اخبار از “مزارع شبعا” واقع در سرزمین‌های اشغالی مبادرت دارند.

شایان ذکر است که نمونه مشابه این رفتار روزنامه شرق در جریان جنگ اخیر جنبش مقاومت اسلامی حماس با رژیم صهیونیستی در سال 2014 مشاهده شد که مسئولان این روزنامه ترجیح دادند در قبال جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی در صفحه نخست روزنامه سکوت پیشه کنند.

گفتنی است که روزنامه شرق، اولین روزنامه ایرانی است که به توئیتر پیوست و از مهر 1392 با انتشار مطالب روزنامه و اخبار روز در این شبکه اجتماعی فعالیت گسترده‌ای داشته است.

توئیتر شرق

ارسال نظر