سیاوش بسطامی با پایگاه خبری تحلیلی سرو نیوز آمد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 358 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:35 ب.ظ، جمعه، 6 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

رابط جوانان استاندار گلستان برای ارتباط بهتر و بیشتر با قشر جوانان با پایگاه خبری تحلیلی سرو نیوز آمد .

thumb271-08d720163324b46e66af1fc522d1eb0dبه گزارش رادکانا، بهار پایگاه های خبری تحلیلی را باید در استان گلستان به فال نیک گرفت و هر روز شاهدیم که سایتی جدید با مشخصات جدید وارد عرصه خبری تحلیلی استان گلستان می شود.

یک هفته ایست که پایگاه خبری تحلیلی سرونیوز توسط سیاوش بسطامی رابط جوانان استاندار گلستان راه اندازی و شروع بکار کرده است . گردانندگان این سایت گروهی از جوانان اصلاح طلب هستند که رابطه نزدیکی با بسطامی دارند . هدر سایت سبز کمرنگ و چیزی شبیه سایتهای جرس و کلمه می باشد .

همچنین وفاق شاخه دیگر جوانان اصلاح طلب استان نیز که احساس می کند بسطامی حق این گروه را خورده و علی خاری نایب رئیس وفاق می بایستی رابط جوانان استاندار باشد ، به دنبال راه اندازی سایت وفاق می باشد .

گروهی دیگر از اینها ، جوانان اصلاح طلب پیشرو هستند که حسن رضایی و چند نفر دیگر هدایت می شود و در سایت ورکانه فعالیت می کنند .

یکی از وجوه مشترک همه این گروه ها این است که حسین رفعتی فرماندار سابق گرگان از آنها حمایت می کند.

البته گروهی دیگر از جوانان اصلاح طلب و معتدل نیز با علی نصیبی مشاور جوان استاندار گلستان کار می کنند و معتقدند فعالیت سه گروه جوانان اصلاح طلب فوق ، افراطی و هزینه زاست و ممکن است در آینده این گروهها به عنوان آلترناتیو نظام درآیند لذا سعی می کنند رویه میانه ای را در پیش بگیرند و صلاح مملکت را به خسروان بسپارند.

ارسال نظر